Popek przekroczył wszelkie granice. Te zachowania wprawiają w osłupienie

popek
Youtube.com/CGM.PL
Wstecz

1 z 10

Dalej

Popek to raper budzący wiele kontrowersji i skrajnych emocji. Jego zachowanie niejednokrotnie wprawiało w osłupienie. Muzyk nigdy nie ukrywał, że w przeszłości miał problemy z prawem. Mimo upływu lat w jego zachowaniu nadal nic się nie zmieniło i zaskakuje nas swoimi wybrykami. Ostatnio raper znowu szaleje, a swoimi poczynaniami chętnie dzieli się w mediach społecznościowych.

Popek, właściwie Paweł Ryszard Mikołajuw w tym roku skończy 41 lat. Urodził i wychowywał się w Legnicy do 14 roku życia. Później opuścił rodzinne miasto. Emigrował do Wielkiej Brytanii, ponieważ był poszukiwany przez organy ścigania. Ścigano go listem gończym za kradzież z włamaniem. Wydano za nim europejski nakaz aresztowania, który prokuratura uchyliła w 2016 roku. Wtedy też artysta mógł wrócić do kraju. Kradzież z włamaniem nie była pierwszym przestępstwem, jakiego się dopuścił. W przeszłości odsiedział wyrok 7 lat pozbawienia wolności.

Obecnie Paweł Mikołajuw związany jest z Katarzyną, z którą ma dwoje dzieci. Jego córkę Julię możemy kojarzyć z jego filmików, które publikuje na Instagramie. W jednym z nagrań raper włożył śpiącej córce papierosa do ust i budząc ją, nabrał dziewczynkę, że paliła. Ten post wzbudził wiele skrajnych emocji, po jego publikacji w mediach było bardzo gorąco. Jednych rozbawił do łez, drudzy z kolei byli zażenowani jego zachowaniem i wypisywali obraźliwe komentarze. 

Artysta zdaje się w ogóle nie przejmować opinią innych. Nie obchodzi go, co ludzie pomyślą i co powiedzą. Sam wygląd rapera wzbudza wiele kontrowersji. Jego całe ciało pokryte jest tatuażami, łącznie z gałkami ocznymi. Poddał się nawet zabiegowi skaryfikacji.

Po tym, jak Popek stawał się w naszym kraju coraz bardziej znaną osobą, wielu ludzi zaczęło powielać jego zachowania. Młodzież oszalała na punkcie jego osoby. W Internecie pojawiały się nawet filmiki śmiałków, którzy również postanowili wykonać sobie podobną skaryfikację.

Popek nie przestaje zaskakiwać. Nawet, gdy chwilowo nie jest o nim głośno, artysta powraca z podwójną siłą, wywołując kolejne skandale. Razem z redakcją dotarliśmy do tych najbardziej wstrząsających.

Kliknij “Następna strona”, aby poznać kontrowersyjne występki Popka.

Następna strona