Polsat pokaże finał Miss Polski 2018. Już robi się gorąco! Oto kandydatki

Autor Patryk Stachera - 7 Grudnia 2018

Tegoroczny finał Miss Polski zostanie wyemitowany na antenie Polsatu. Wśród kandydatek znajdziemy zarówno studentki, jak i modelki oraz tancerki. Wszystkie piękności marzą o wygraniu konkursu oraz założeniu korony dla najpiękniejszej kobiety naszego kraju. Finalistki będą rywalizowały o ten tytuł już 9 grudnia 2018 r. w Krynicy-Zdroju. Sprawdźcie, jak prezentuje się kilka z nich.

Konkurs piękności jest organizowany w naszym kraju od 1990 roku. Opera Leśna w Sopocie była pierwszą lokalizacją, w której kandydatki rywalizowały o tytuł Miss Polski. Zwyciężczynią została Ewa Szymczak, która w nagrodę dostała m.in. samochód i konia wyścigowego. Nic więc dziwnego, że w następnych latach coraz więcej kobiet próbowało swoich sił w tej rywalizacji. W tegorocznej edycji do wygrania jest czek na 50 tysięcy złotych, biżuteria od Jubiler Schubert, kolekcje od Tomaotomo i Violi Piekut oraz roczna opieka w klinice RosaMed.

W tym roku w konkursie zobaczymy 28 najpiękniejszych kobiet z całej Polski. Wśród kandydatek znajdują się studentki, tancerki, właścicielki prywatnych biznesów, ale również stewardessy i kelnerki. Najmłodsza uczestniczka ma zaledwie 19 lat. Natomiast najstarsza urodziła się 8 lat później, mając 27 lat.

Uroda jest z pewnością tym, co łączy nasze finalistki. Jednak to nie wszystko. Większość kandydatek uwielbia bowiem podróże i aktywność fizyczną. Każda z nich ma równie wysokie ambicje, a udział w konkursie jest dla nich dodatkową szansą. Niektóre marzą o karierze w modelingu, a inne chcą ukończyć szkołę i skupić się na swoim wymarzonym zawodzie.

W trakcie konkursu Miss Polski 2018 kandydatki będą miały okazję pokazać się w różnych kreacjach. Będziemy mogli zobaczyć je w sukienkach Hector&Karger, kolekcji od Sugarfree, kostiumach glamour od Tomaotomo, sukniach ślubnych czy też strojach kąpielowych.

Dziewczyny będą jednak musiały na chwilę zejść na drugi plan, gdyż gwiazdą wieczoru będzie piosenkarka Margaret. Na scenie zobaczymy również m.in. zespół Electric Girls czy autorkę utworu ze ścieżki dźwiękowej serialu "Przyjaciółki". Nad konkursem pieczę będzie sprawował doświadczony już reżyser Szymon Łosiewicz. Natomiast prowadzącymi zostali Krzysztof Ibisz, Maciej Rock i Paulina Sykut-Jeżyna.

Kandydatki powalczą o tytuł najpiękniejszej Polki już 9 grudnia 2018 roku. Całość będzie transmitowana przez Polsat, a start imprezy został zaplanowany na godzinę 20:05.

Przedstawiamy kilka kandydatek, które wezmą udział w rywalizacji o koronę Miss Polski.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News