Gwiazdy Polsatu jeżdżą świetnymi autami. Opadną Wam szczęki!

Polsat - Cezary Pazura
youtube.com/MedicalSensus Sanatorium Polanica
Wstecz

1 z 11

Dalej

Gwiazdy występujące w telewizji Polsat często mogą sobie pozwolić na naprawdę luksusowe życie. Jego przejawem może być wielki i piękny dom, ale także drogocenne samochody, których wielu mogłoby tylko pozazdrościć. Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się, jakimi autami jeżdżą m.in. aktorzy z takich seriali jak "Przyjaciółki" czy "Świat według Kiepskich".

Telewizja Polsat dała szansę już niejednemu aktorowi, prezenterowi czy dziennikarzowi. Niektórym z nich nie udaje się zyskać większej popularności, ale są też tacy, którzy poradzili sobie w swoim zawodzie niemalże perfekcyjnie. Dzięki ciężkiej pracy dorobili się oni pieniędzy, które aktualnie przekładają się na wyższy standard ich życia.

Celebryci uwielbiają kosztowne przedmioty, które nie tylko dodają im prestiżu, ale również mogą ułatwić im życie. Możemy do nich zaliczyć m.in. samochody. Jednak zazwyczaj nie są to zwykłe pojazdy, ale te z kategorii najdroższych na rynku.
Gwiazdy stacji ze słoneczkiem w logo wybierają przeróżne marki samochodów. Jednak wśród najchętniej kupowanych znalazły się te od producentów z Niemiec, Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych.

Jedną ze sław, która zdecydowała się kupić szybkie luksusowe auto, jest Cezary Pazura. Aktora możemy kojarzyć m.in. z filmu "Kiler" oraz serialu emitowanego niegdyś na Polsacie pt. "13 posterunek". Postawił on na producenta zza naszej zachodniej granicy, zasiadając za kółkiem Porshe.

Kolejną popularną osobowością związaną ze stacją telewizyjną Polsat, która wybrała jednego z niemieckich producentów, jest Karolina Szostak. Prezenterka zdecydowała się na markę Audi. W jej garażu pojawił się model Q3, który jest dość praktycznym autem. W jednym z wywiadów stwierdziła, że wybrała właśnie ten pojazd m.in. ze względu na możliwość bezproblemowego przewożenia sprzętu narciarskiego.

Oczywiście, nie wszyscy decydują się na tzw. niemiecką jakość. Andrzej Grabowski, który jest doskonale znany z roli Ferdka w serialu "Świat według Kiepskich", wybrał pojazd producenta ze Stanów Zjednoczonych. Aktor postanowił wyposażyć się w jeden z modeli marki Chrysler, która wbrew pozorom nie ustala zbyt wygórowanych cen dla swoich aut.

Poza tym, gwiazdy telewizji Polsat mogą być widywane również w pojazdach takich marek jak Jaguar, Mercedes czy Land Rover. Zapraszamy do naszej galerii, w której dowiecie się więcej o autach znanych i lubianych.

Kliknij "Następna strona"!

Następna strona