Gwiazdor hitowego serialu Polsatu zginął w wypadku. Jego córka olśniewa dziś urodą!

Córka Waldemara Goszcza
youtube.com/cranett
Wstecz

1 z 12

Dalej

Gwiazdor serialu telewizji Polsat zmarł szesnaście lat temu w wypadku samochodowym. Zostawił wtedy swoją sześcioletnią córkę, Wiktorię. Pociecha aktora, pomimo wszelkich trudności, radzi sobie dzisiaj całkiem dobrze. Ma już za sobą pierwsze kroki w zawodzie, w którym swoją karierę zaczynał jej ojciec. Wbrew pozorom nie jest to aktorstwo. Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się więcej o jedynaczce Waldemara Goszcza.

Waldemar Goszcz największy rozgłos zdobył dzięki głównej roli Adama w hitowej telenoweli Polsatu pt. "Adam i Ewa". Aktorstwo nie było jednak zawodem, w którym artysta stawiał swoje pierwsze kroki do wielkiej kariery.

Gwiazdor swoją przygodę z polskim show-biznesem zaczął całkiem przypadkowo. Pewnego dnia na jednej z warszawskich ulic został zauważony przez właściciela agencji modeli, który zapewnił mu pracę. Jakiś czas później Waldemar Goszcz cieszył się uznaniem w branży modelingu w całym kraju. Pojawiał się w reklamach znanych marek, a nawet został twarzą kilku kampanii promujących najnowsze kolekcje znanych projektantów mody.

Goszcz szybko wykorzystał swoją rozpoznawalność w celu realizacji swoich pozostałych marzeń. W 1997 roku zdecydował, że spróbuje swoich sił w muzyce. Założył więc boysband "Hi Street" wraz z Markiem Sośnickim, Maćkiem Adamkiem oraz Radosławem Wojakiem. Nieco ponad rok później na rynku ukazał się ich debiutancki album, a zespół zagrał aż 200 koncertów.

Niestety, błyskawiczna kariera aktora zakończyła się w dniu jego śmierci. Waldemar Goszcz zmarł w 2003 roku w wypadku samochodowym, który spowodował. Miał on wówczas 6-letnią córkę, która od tamtej pory zmuszona była dorastać bez ojca. Jednak pomimo trudnego dzieciństwa, radzi sobie w życiu bardzo dobrze.

21-letnia pociecha aktora również interesuje się modelingiem i olśniewa przy tym swoją urodą. Ma już za sobą pierwsze kroki w tej branży. Być może w przyszłości uda jej się osiągnąć sukces podobny do tego, jaki odniósł jej ojciec. Myślicie, że są na to duże szanse? Zapraszamy do naszej galerii, dzięki której bliżej poznacie jedyną córkę gwiazdy hitowego serialu telewizji Polsat.

(Przewiń stronę w górę i kliknij "NASTĘPNE".)

Następna strona