Polsat: Dramaty gwiazd hitowych seriali. Trudne chwile w ich życiu

Boczek
Youtube.com/Szymon Wochal
Wstecz

1 z 10

Dalej

Życie nie rozpieszcza gwiazd małego i dużego ekranu. Zdarzają im się straszne choroby, stany depresyjne, poważne dolegliwości zdrowotne i inne dramaty. Oto aktorzy przebojowych seriali telewizji Polsat, którzy przeżyli w życiu naprawdę trudne chwile.

Telewizja Polsat w ciągu 26 lat istnienia wyemitowała wiele seriali, które przyciągnęły przed ekrany telewizorów miliony Polaków i stały się prawdziwą klasyką. "13 posterunek", "Miodowe lata", "Świat według Kiepskich" i "Samo życie" to tylko niektóre hitowe produkcje, z którymi kojarzone jest słoneczne logo. Przez całą epokę po 1989 r. telewidzowie zżyli się z komicznymi lub też tragicznymi losami ich niezliczonych bohaterów, otaczając ich szczególnym rodzajem sympatii.

Aktorzy wcielający się w tak popularne postacie na co dzień zmagają się z własnymi problemami. Podobnie jak innym ludziom, przydarzają im się liczne dramaty związane ze zdrowiem psychicznym i fizycznym ich oraz ich najbliższych. W ostatnim czasie głośne stały się historie takich gwiazd małego ekranu jak Dariusz Gnatowski, Andrzej Grabowski czy Cezary Żak. Zapraszamy do galerii poświęconej ich trudnym sytuacjom życiowym.

Następna strona