Polsat: Dramaty gwiazd hitowych seriali. Trudne chwile w ich życiu

Autor Paweł Rumiński - 26 Października 2018

Życie nie rozpieszcza gwiazd małego i dużego ekranu. Zdarzają im się straszne choroby, stany depresyjne, poważne dolegliwości zdrowotne i inne dramaty. Oto aktorzy przebojowych seriali telewizji Polsat, którzy przeżyli w życiu naprawdę trudne chwile.

Telewizja Polsat w ciągu 26 lat istnienia wyemitowała wiele seriali, które przyciągnęły przed ekrany telewizorów miliony Polaków i stały się prawdziwą klasyką. "13 posterunek", "Miodowe lata", "Świat według Kiepskich" i "Samo życie" to tylko niektóre hitowe produkcje, z którymi kojarzone jest słoneczne logo. Przez całą epokę po 1989 r. telewidzowie zżyli się z komicznymi lub też tragicznymi losami ich niezliczonych bohaterów, otaczając ich szczególnym rodzajem sympatii.

Aktorzy wcielający się w tak popularne postacie na co dzień zmagają się z własnymi problemami. Podobnie jak innym ludziom, przydarzają im się liczne dramaty związane ze zdrowiem psychicznym i fizycznym ich oraz ich najbliższych. W ostatnim czasie głośne stały się historie takich gwiazd małego ekranu jak Dariusz Gnatowski, Andrzej Grabowski czy Cezary Żak. Zapraszamy do galerii poświęconej ich trudnym sytuacjom życiowym.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News