Gwiazdor Polsatu zmarł w wypadku, osierocił małą córkę. Po latach prawda o Wiktorii wyszła na jaw

Polsat
wikipedia
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Gwiazdor Polsatu zmarł w wypadku, osierocił małą córkę. Po latach prawda o Wiktorii wyszła na jaw

Polsat od wielu lat produkuje seriale, które przyciągają ogromną widownie. Niezapomnianym serialem, który widzowie mogli oglądać właśnie w tej stacji był "Adam i Ewa", piękna historia opowiadająca o losach zakochanych w sobie bohaterów, którzy musieli walczyć z przeciwnościami losu, by żyć ze sobą długo i szczęśliwie. Historia miłosna Adama i Ewy zyskała ogromną popularność. W rolę Adama wcielił się Waldemar Goszcz, dla którego był to ostatni występ w telewizji. 

Waldemar Goszcz debiutował na ekranach telewizyjnych w serialu produkowanym przez telewizję Polsat. Rola tytułowego Adama przyniosła mu wielką sławę, aktor zyskał ogromną rzeszę fanów i cieszył się coraz większą popularnością. Niestety jego los został zakończony przez tragiczny wypadek.

Młody mężczyzna osierocił maleńką córeczkę, która dziś, po 17 latach od śmierci taty wyrosła na młodą kobietę. Po latach wychodzi na jaw prawda, czym zajmuje się Wiktoria i jak wygląda jej życie po stracie taty. 

Kliknij Następna strona, by dowiedzieć się więcej i poznać prawdę o Wiktorii. 

źródło: wp

Zobacz także:

  1. Zaskakujące właściwości rosołu, jest nie tylko smaczną zupą. Ma niezwykłe właściwości lecznicze, nasze babcie doskonale go wykorzystywały
  2. Wielki horoskop walentynkowy dla każdego znaku zodiaku. Jeden z nich przeżyje randkę jak z filmu, gratulujemy
  3. Matka śpiewała córce kołysankę, dopóki mała nie umarła. Powód jest wstrząsający, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  4. Przez miesiąc codziennie zjadała banana. Niewiarygodne, co stało się z jej ciałem

 

Następna strona