Ich już nie zobaczymy w telewizji. Największe hity, które zdjęto z ekranów przez koronawirusa

polsat
youtube.com tvnpl
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

TVN i Polsat zmieniają ramówki, znikają najbardziej popularne programy

W związku z epidemią koronawirusa, Polsat i TVN miały zmienić wiosenne ramówki. Na pewno nie będzie to dobry okres dla fanów obu stacji. Z anten znikną najbardziej popularne programy i seriale. Telewizja próbuje dostosować się do obecnych warunków.

Polsat już tydzień temu zrezygnował z nagrywania "Tańca z gwiazdami" z udziałem publiczności. W podobnych warunkach ostatni odcinek swojego programu prowadził Kuba Wojewódzki. Były to jednak dopiero zapowiedzi nadchodzących dużo poważniejszych zmian. Telewizja wycofuje z wiosennej ramówki show oraz seriale, które pokochali widzowie w całym kraju.

Polsat i TVN wycofuje popularne programy z anten

Decyzje telewizji Polsat i TVN pracownicy komentują krótko. Kroki, jakie podjęli, podyktowane są przede wszystkim chęcią zapewnienia bezpieczeństwa. Należy pamiętać, że nad każdym programem i serialem pracuje dużo więcej osób, niż widzimy na ekranie. W studiach telewizujnych pracują nie tylko aktorzy, ale również operatorzy kamer, pracownicy techniczni, styliści i wiele innych osób.

Aby zminimalizować ryzyko zarażenia koronawirusem, Polsat i TVN przestanie emitować wiele znanych programów, jak i wstrzyma produkcję tych, które miały mieć swoją premierę wiosną. Szczególnie dotyczy to show, w których udział bierze publiczność.

- Musimy oszczędniej gospodarować już nagranymi programami, bo nie wiemy, jak szybko będziemy mogli wznowić nagrania - powiedział Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN.

Polsat oraz TVN podjęły bardzo stanowcze kroki, jednak w obecnej sytuacji, nie ma w tym nic dziwnego. Podobną drogą podąża inne duże stacje telewizyjnyne. Obecne warunki nie umożliwiają prowadzenia programów na żywo.

Kliknij "Dale", aby sprawdzić, jakie programy znikną z telewizji Polsat i TVN

Zobacz także:

  1. Gwiazdor TV ledwo chodzi i oddycha. Zdradza poważne symptomy, koronawirus przewrócił jego życie do góry nogami
  2. Samo mycie dłoni nie uchroni nas przed wirusem. Reszta zaleceń jest równie ważna
  3. Kelnerka napisała kilka słów na rachunku i dała go mężczyźnie. Gdy żona przeczytała wiadomość, wybuchnęła płaczem
  4. Nie do wyobrażenia, wrzucili szczeniaki na wybieg gepardów. Nagranie wyciska łzy, nie da się przejść obojętnie

źródło: Wirtualna Polska

Następna strona