16 lat temu gwiazdor hitowego serialu Polsatu zginął tragicznie. Dziś jego córka olśniewa urodą

Polsat, córka nieżyjącego gwiazdora
wikipedia/Cezary Piwowarski/
Wstecz

1 z 12

Dalej

Gwiazdor zginął zbyt wcześnie

Telewizja Polsat emitowała seriale z jego działem, które z wielką przyjemnością oglądały tysiące widzów. Gwiazdor cieszył się wielką popularnością, co pozwoliło mu prężnie rozwijać karierę medialną. Wszystko wskazywało na to, że jeszcze przez długie lata pozostanie u szczytu sławy, jednak zupełnie niespodziewanie tragiczne zdarzenia odebrały mu życie. 

Gwiazdor stacji Polsat, Waldemar Goszcz, urodził się 14 grudnia 1973 w Wolborzu, a jego kariera rozpoczęła się już w wieku 19 lat, gdy zauważono go na jednej z warszawskich ulic. Wygrał prestiżowy konkurs i zdobył tytuł „Twarz Roku”. Chodził po wybiegach u najsłynniejszych projektantów, wygrywał castingi do reklam telewizyjnych oraz billboardów, a także stał się twarzą kampanii takich projektantów mody jak Cerutti, Thierry Mugler czy Nikos. Zagrał również w serialach emitowanych w stacji Polsat: "Adam i Ewa" oraz "Szpital na perypetiach". Jego twarz stała się rozpoznawalna, a kobiety z całej Polski szalały na jego punkcie. 

Tylko jedna skradła jednak jego serce, a była nią Monika, którą poślubił w 1997 roku, a jeszcze w tym samym roku pojawił się na świecie owoc ich miłości, córka Wiktoria. Choć wydawali się szczęśliwi w rzeczywistości nie potrafili znaleźć wspólnego językach, co finalnie doprowadziło do rozwodu. Żadne z nich nie podejrzewało, że nadejdzie dzień, w którym ich drogi rozejdą się na zawsze i to w tak okropny sposób. 

24 stycznia 2003 roku Waldemar uczestniczył w wypadku samochodowym, z którego nie zdołał ujść z życiem. Koszmarna tragedia wstrząsnęła nie tylko jego bliskimi, ale i fanami, którzy wciąż nie potrafią pogodzić się ze stratą, choć od tego czasu minęło już 16 lat. Gdy tylko media obiegły informacje o wypadku z udziałem gwiazdora, wszyscy skupili wzrok na jego małej córeczce, która w wieku zaledwie 6 lat została pozbawiona ojca. 

Z czasem zainteresowanie jej osobą ucichło, dlatego niewielu wie, jak dziś wygląda 22-letnia już Wiktoria. Wyrosła na niebywale piękną kobietę, które chętnie pokazuje swoje zdjęcia na Instagramie. Jest szczęśliwie zakochana, a wolny czas lubi spędzać z młodszą siostrą. Po jej profilu wyraźnie widać, że interesuje się podróżami, oraz że podobnie jak tata, powoli wkracza w świat modelingu. 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć zdjęcia Wiktorii.

ZOBACZ TAKŻE:;

  1. Zdjęcia są druzgocące. Dagmara Kaźmierska oszpeciła twarz, pokazała jak wyglądała
  2. Koszmarne wyniki operacji plastycznych. Wyglądają okropnie, trudno na nie spojrzeć
  3. Nieziemskie 12 potraw wigilijnych wg Gessler. Są wyjątkowo proste, a pyszne jak żadne inne
Następna strona