Pierwsze prezenterki Polsatu, TVP i kultowe gwiazdy, które nagle zniknęły. Znała je cała Polska

Polsat
YouTube / CallTV @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Polsat pomógł zaistnieć wielu prezenterkom, które albo rozwinęły swoje kariery, albo niespodziewanie zniknęły z małego ekranu. Te, którym udało się przetrwać, pilnują swojego miejsca do dziś, a o większości z nich nagle zrobiło się cicho i przepadły jak kamień w wodę. Razem z redakcją Pikio przypominamy pierwsze prezenterki największych stacji telewizyjnych, które niegdyś znała cała Polska, a dziś niewiele się o nich mówi.

Polsat jest stacją telewizyjną działającą od 1992 roku. W tym czasie wyemitował mnóstwo programów, show, seriali i filmów. Niektóre cieszyły się ogromną popularnością i oglądalnością, inne nieco mniejszą. Podobnie w przypadku TVP, z tym że ta stacja jest dużo starsza, bo swoją emisję rozpoczęła już w 1952 roku i aż do 1990 była jedynym nadawcą telewizyjnym w całym kraju.

Przez te wszystkie lata przez obie stacje przewinęło się mnóstwo aktorów, prezenterów i prezenterek. W tej galerii przyjrzymy się głównie tym ostatnim. Część z nich była wschodzącymi gwiazdami, którym wróżono świetlaną przyszłość, sławę, pieniądze i wielką karierę. Nagle jednak niespodziewanie zniknęły z anteny i słuch o nich zaginął. Niektóre same zrezygnowały z pracy w telewizji, poświęcając się rodzinie i innym zajęciom zawodowym. Inne z kolei z całych sił próbowały zaistnieć w show-biznesie i można było je oglądać nago na okładkach magazynów dla dorosłych, mimo to nie udało im się zdobyć sympatii Polaków. Zdarzały się również sytuacje, że zostały zwolnione bez żadnych słów wyjaśnienia. Przedstawiamy pierwsze prezenterki programów telewizyjnych. Kiedyś kultowe gwiazdy, dziś pozostało im tylko powspominać czasy swojej świetności.

Kliknij "Następna Strona", żeby przypomnieć sobie ich nazwiska.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. 20 psów z niewyobrażalnie unikatową sierścią. Zdjęcia ujawniają jak cenne są to zwierzaki
2. 12 niesamowitych zdjęć przeźroczystych zwierząt. O większości z nich nawet nie miałeś pojęcia!
3. Aż trudno uwierzyć, że to było tak dawno! 10 kultowych rzeczy z lat 90., za którymi każdy tęskni
4. Wszyscy uciekali od "najwstrętniejszego" psa w mieście. Zmienił się w słodziaka po interwencji jednej rodziny
 

Następna strona