Śmierć zabrała największe gwiazdy Polsatu, TVN i TVP. Niepowetowane straty w 2019 roku, ich braku nie da się wypełnić

Poslat
facebook.com
Wstecz

1 z 12

Dalej

Śmierć zabrała największe gwiazdy Polsatu, TVN i TVP. Niepowetowane straty w 2019 roku, ich braku nie da się wypełnić

Polsat, TVN i TVP mogą się pochwalić bardzo szeroką ofertą seriali oraz programów uwielbianych przez Polaków. Widzowie zazwyczaj bardzo zżywają się z telewizyjnymi ulubieńcami, często wybierają dany kanał właśnie dla tej jednej osoby. Niestety, wiele z uwielbianych gwiazd odeszło w 2019 roku. Dziś można ich tylko wspominać.

Polsat oraz inne stacje telewizyjne pomagają kreować wielkie gwiazdy. Niemal każda z nich ma swoje wierne grono oddanych fanów, którzy śledzą ich poczynania zarówno w karierze, jak i życiu prywatnym. Sukcesy rodzimych artystów czy celebrytów ogromnie cieszą, jednak nie brakuje chwil, gdy całe społeczeństwo ogarnia żałoba.

W 2019 roku musieliśmy pożegnać wyjątkowe osobistości ze świata kultury, które swoim talentem uświetniały życie odbiorców. Pustki po nich nie wypełni, jednak można oddać im hołd poprzez wspominanie ich dokonań. 

Chyba wszyscy pamiętają druzgoczącą chwilę, gdy okazało się, że mąż gwiazdy TVN, Agnieszki Woźniak-Starak, nie żyje. Po długich poszukiwaniach w końcu na jaw wyszła najgorsza prawda o jego losie. Cała Polska słała dziennikarce kondolencje, a tragedia zmieniła całe jej życie. Piotr Woźniak-Starak na długo pozostanie w naszej pamięci.

Inną uwielbianą gwiazdą, która odeszła w tym roku, jest Zofia Czerwińska. Charyzmatyczna aktorka zasłynęła rolą w kultowym "Czterdziestolatku", gdzie bawiła swoją wspaniałą kreacją. Niestety, zmarła 13 marca po operacji kręgosłupa, zaledwie tydzień po swojej ostatnie roli w "Świecie według Kiepskich" dla stacji Polsat.

To tylko niektóre osoby, które pożegnaliśmy w 2019 roku. Warto spojrzeć wstecz i jeszcze raz wspomnieć tych, którzy całe życie poświęcili swojej twórczości. Na zawsze będziemy o nich pamiętać.

Kliknij "Następna strona", by przypomnieć sobie o największych gwiazdach, które odeszły w 2019 roku.

ZOBACZ TAKŻE:
1. Rodzice zobaczyli syna po porodzie i od razu go porzucili. Niezwykle rzadka choroba sprawia, że wygląda jak zombie, zdjęcia mogą być wstrząsem
2. 9 fryzur, za którymi faceci dosłownie szaleją. Są łatwe i szybkie w wykonaniu, gwarantują oszałamiający efekt
3. Jeśli robisz takie rzeczy, nieodwracalnie niszczysz swój mózg, za kilka lat będziesz bardzo żałować. Lekarze ostrzegają, 8 i 9 są najgorsze
4. Przyszły na świat połączone głowami. Lekarze musieli podjąć najtrudniejszą decyzję, efekt operacji jest miażdżący

Następna strona