Mamy zdjęcia, prawda odbiera mowę. Katarzyna Dowbor przestała ukrywać swój sekret

Polsat
Instagram / katarzyna_dowbor_official
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Dzięki jej pracy, ludzie zyskali nowe życie. Katarzyna Dowbor pokazała w końcu, w jakich warunkach mieszka

Polsat stworzył z Katarzyny Dowbor swoją czołową gwiazdę. Kobieta od wielu lat prowadzi na antenie stacji program "Nasz nowy dom", w którym zajmuje się urządzaniem mieszkań innym ludziom. Dziennikarka pokazała wreszcie, w jakich warunkach sama mieszka, fani są zachwyceni.

"Nasz nowy dom" emitowany jest na antenie Polsatu od 2013 roku. Prowadzi go Katarzyna Dowbor, która przez te lata zyskała grono wiernych widzów i stała się symbolem stacji. W programie dziennikarka wraz architektami oraz profesjonalną ekipą budowlaną remontuje domy polskich rodzin, które potrzebują pomocy. Często zmienia oblicza budynków niemal nie do poznania. Mieszkania przechodzą gruntowne odnowienie, podczas gdy jego lokatorzy są wysyłani na wakacje. Dopiero po powrocie mogą zobaczyć efekty zmian. Remont domu jest dla nich często początkiem nowego i lepszego życia.

- Te rodziny, które widzimy w odcinkach naszego programu, są zawsze kilka razy sprawdzane pod wieloma aspektami. To nie jest tak, że remontujemy dom rodzinie, która wpadnie nam w oko, czy ją sobie wylosujemy. Sprawdzamy to z MOPS-ami, z władzami lokalnymi, z najbliższym otoczeniem - powiedziała Katarzyna Dowbor.

Program zyskał ogromne grono widzów, którzy z wielkim zaciekawieniem śledzą metamorfozy domów. Po wielu latach remontowania cudzych mieszkań, Katarzyna Dowbor pokazała swoje obecne lokum. W życiu przeprowadzała się już 7 razy, ale teraz dziennikarka twierdzi, że osiadła na dobre. Fani są zachwyceni zdjęciami z wnętrza jej domu, gratulują jej wyjątkowo eleganckiego gustu.

By zobaczyć, jak mieszka Katarzyna Dowbor, kliknij "Następna Strona"

Zobacz także:

  1. Niania dowiedziała się, że jej podopieczna jest ciężko chora. Zareagowała w niewiarygodny sposób, łzy same lecą z oczu
  2. 8-letni synek napisał list do zmarłej mamy. Ostatnie zdanie z każdego wyciśnie łzy
  3. Mąż zgubił obrączkę ślubną 15 lat temu. Gdy jego żona umarła stała się niewyobrażalna rzecz

Następna strona