Byli ikonami polskiej telewizji. Ich śmierć była tragiczna, okoliczności przytłaczająco smutne

Autor Klaudia Bochenek - 15 Stycznia 2020

Polsat i TVP jeszcze długo opłakiwały śmierć tych obiecujących aktorów. Wszyscy zginęli tragicznie w bardzo młodym wieku. Wielu z nich miało do zagrania kolejne sztuki, role w filmach i serialach. Niewyobrażalne, jak w niektórych przypadkach los potrafił z nich zadrwić.

Aktorzy, których sylwetki przedstawione są w galerii, nie zmarli śmiercią naturalną lub z powodu choroby. Ich żywot zakończył się nagle, nie mogli nawet przewidzieć, czy tego dnia zginą. Nie brakuje tu samobójstw, losowych przypadków, wypadków. Czasami pomoc nadchodziła zbyt późno.

Producenci i reżyserzy wróżyli im ogromny sukces. Wszystko jednak w jednej chwili przepadło. Widzowie, którzy darzyli ich sympatią byli zdruzgotani, gdy tylko dowiedzieli się, co się stało i w jaki sposób zginęli.

To wszystko tylko pokazuje, jak życie jest kruche. Jeszcze przed chwilą rozmawiali z bliskimi i znajomymi, a niedługo potem należało zorganizować ich pogrzeb.

Kliknij "Następna strona", aby poznać przykre okoliczności śmierci jednego ze znanych aktorów. Tragedia, przed śmiercią przechodził piekło.

Zobacz także:

  1. Nieuleczalna choroba zamienia życie chłopca w piekło. Z jego skórą dzieją się porażające rzeczy
  2. Pola Raksa rzadko wspomina o swoim małżeństwie. Wiele wycierpiała przez męża, dziś mało kto pamięta jej dramat
  3. Kobieta od 3 lat nie myła włosów szamponem. Efekt jest piorunujący
  4. Długo ukrywali swoje choroby przed całym światem. Wielu z nich podzieliło los Boczka i Ferdka z Kiepskich

Źródło: Google

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News