Gwiazda "Świata wg Bundych" zmieniła się nie do poznania. Ciężko uwierzyć, jak wygląda po latach

Polsat emitował "Świat wg Bundych"
Columbia Tristar Television Everett Collection
Wstecz

1 z 7

Dalej

Polsat przez lata emitował kultowy serial

Polsat w 1996 roku rozpoczął emisję kultowego, amerykańskiego serialu "Świat według Bundych". Sitcom z miejsca zyskał rzesze oddanych fanów, którzy przez dekadę śledzili losy ukochanych bohaterów. Produkcja liczyła łącznie 263 odcinków. Mimo że sitcom wzbudzał kontrowersje, nie brakowało także fanów tego specyficznego poczucia humoru. 

Serial "Świat według Bundych" w krzywym zwierciadle opowiada o losach typowej amerykańskiej rodziny w latach osiemdziesiątych ubiegłego stulecia. Jej głową był sfrustrowany i niespełniony sprzedawca butów, Al Bundy. Bardziej, niż małżonkę, kochał swój stary samochód. Jego żona, Peggy, całe dnie spędzała przed telewizorem oglądając reality-show " The Oprah Winfrey Show". Zajadała się przy tym popcornem i paliła papierosa za papierosem.

Peggy nie była typową panią domu, wiele czynności związanych z utrzymaniem porządku pozostawało dla niej nieodkrytą tajemnicą. Razem z mężem doczekała się dwójki potomstwa: niezbyt inteligentnej córki, Kelly oraz nastoletniego macho, Buda. Do rodziny należał także niedoceniany psiak, Buck. Al Bundy i jego żona w początkowych sezonach serialu pozostawali w przyjaźni sąsiadami. Historie z życia rodziny były zwyczajne tylko z pozoru. Na ich drodze często pojawiały się bardzo nietypowe przygody.

Widzowie telewizji Polsat z miejsca pokochali aktorów grających w serialu:  Eda O'Neilla, Davida Faustino, Christinę Applegate oraz Katey Sagal. To właśnie ona zmieniła się najbardziej. Sprawdźcie, jak wygląda obecnie.

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć, jak zmieniła się gwiazda telewizji Polsat

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Poznajecie panie na zdjęciu? Dzisiaj są jednymi z najsławniejszych polskich aktorek
  2. Tajemnicza śmierć kultowego aktora „Rejsu”. Nigdy jej nie wyjaśniono
  3. Była ulubienicą widzów hitowego serialu na Polsacie. Dzisiaj nie da się jej poznać, spektakularna przemiana
  4. Gwiazda "Barw szczęścia" karmi piersią na plaży. Przesadziła?

Źródło: Polsat

Następna strona