Które ze znanych gwiazd wciąż są wolne? Sprawdź u kogo masz szanse, w numer 7 nie dowierzamy

Polsat
Pixabay
Wstecz

1 z 12

Dalej

Polsat słynie z dużej ilości programów, w których chętnie biorą udział różne gwiazdy. "Taniec z Gwiazdami", "Twoja twarz brzmi znajomo" czy "Celebrity Splash!" to tylko jedne z nielicznych programów rozrywkowych, jakimi antena podbiła serca Polaków. Okazuje się, że niektórzy celebryci biorących udział we wcześniej wymienionych programach, wciąż pozostają samotni. Jedni nie potrafią się zakochać, inni z kolei są po licznych przejściach, z czego ostatecznie wygrało życie singla. Przedstawiamy listę celebrytów, którzy wciąż są do wzięcia!

Polsat zapewnia swoim widzom szeroki wachlarz wyboru programów rozrywkowych, jak i seriali, które nierzadko umilają nam długie jesiennie wieczory. Podczas oglądania takich seriali, chcąc nie chcąc, któryś bohater zostaje przez nas faworyzowany i zaczynamy się wgłębiać w jego losy, nie tylko te serialowe, ale również prywatne. Niewielu jednak wie, czy ulubiony aktor/aktorka są w związku, czy raczej żyją w samotności. Znane osoby w celu uchronienia swojej prywatności raczej rzadko udostępniają fanom takie informacje, dlatego też niektóre pozycje z naszej listy mogą być dla Was prawdziwym zaskoczeniem!

Niektórzy panowie, mając miliony fanek, wciąż pozostają singlami wyczekującymi tej jedynej, a piękne panie wciąż czekają na swojego księcia z bajki. W niektórych przypadkach bywało tak, że gwiazdy będące aktualnie singlami, swoje już w życiu przeszły. Liczne perypetie miłosne, rozstania, powroty, rozwody. Czasami bywa tak, że celebryci chętnie udostępniają szczegóły swojego życia, dzieląc się swoim każdym krokiem, inni jednak strzegą swojej prywatności, jak oka w głowie.

Wielu przez swoją pracę nie miało szansy na prawdziwą miłość. Wynikało to z braku czasu i ciągłego bycia na planach zdjęciowych, i to z takich powodów rozpadały się nawet najdłuższe związki. Inni z kolei wchodzili w relację z osobami z branży, przez co mogli wspólnie realizować się zawodowo, ale mimo wszystko w pewnym momencie coś poszło nie tak i ich drogi życiowe po prostu się rozeszły.

Związki są zawsze tematem numer jeden, a niektórymi aferami związanymi z ich rozpadem żyje cały kraj. Huczne wesela i huczne rozwody to coś, co gwiazdy bez dwóch zdań mogą sobie przypisać. Trzeba im przyznać, że potrafią zaciekawić i wstrzymać oddech całej Polski.

Przedstawiamy 10 nazwisk celebrytów, którzy wciąż pozostają do wzięcia. W niektóre pozycje, aż ciężko uwierzyć. Kliknij "Następna Strona" i zobacz, czy Twój ulubiony aktor/aktorka posiada partnera.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Nikt nie wiedział tego o Zenku Martyniuku. Tajemnice, które ukrywał latami ujrzały światło dzienne
2. Życie tych aktorów z serialu "Barwy Szczęścia" legło w gruzach. Największe dramaty gwiazd serialu
3. Gwiazdy "Przyjaciółek" pokazały, jak mieszkają. Jest czego zazdrościć, 6. zdjęcie zawstydzi nawet Szelągowską
 

Następna strona