Pokochaliśmy ją za "Rodzinę zastępczą", nagle zniknęła. Pokazała, w jakich warunkach mieszka, zdjęcia powalają na kolana

Serial realizowany przez Polsat sprawił, że stała się rozpoznawalna.
Instagram monikakingamrozowska
Wstecz

1 z 7

Dalej

"Rodzina zastępcza" emitowana przez Polsat zapewniła jej sławę.

Nie da się ukryć, że jednym z najbardziej rozpoznawalnych seriali, które dostarczył swoim widzom Polsat, była "Rodzina zastępcza". Przygody rodziny Kwiatkowskich podbijały serca wielu Polaków. Serial już od dawna nie gości na antenie telewizyjnej. O niektórych członkach obsady słuch kompletnie zaginął. Tak właśnie stało się z Moniką Mrozowską, wcielającą się w rolę Majki. 

"Rodzina zastępcza" zapewniła jej nie lada popularność. Serial emitowany przez Polsat sprawił, że Monika Mrozowska jest rozpoznawalna w całym kraju. Co prawda większość z nas kojarzy ją przede wszystkim z czasów kiedy była jeszcze nastolatką.

Zobacz także: Jeden czynnik zwiększa ryzyko ciężkiego zachorowania na COVID-19 aż o 14 razy. Wielu Polaków notorycznie po niego sięga

Później w serialu Majka była już przedstawiana jako dorosła osoba, która prowadziła wraz z mężem własny biznes. Jednak wówczas nie przyciągał on przed telewizory tylu widzów co dawniej. Tak czy inaczej "Rodzina zastępcza" to jeden z tych seriali, który dla wielu osób pozostanie kultowy.

Jak potoczył się los Moniki Mrozowskiej po zakończeniu pracy przy serialu emitowanego przez Polsat? Niektórzy zauważyli, że gwiazda zniknęła z życia publicznego. Bardziej dociekliwe osoby mogły zobaczyć co się z nią dzieje dzięki mediom społecznościowym. To, jak teraz żyje, może wywołać niemały szok.

Kliknij przycisk "Następna strona" i dowiedz się jak potoczyły się losy serialowej Majki.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Duży bank przyznaje, że nie ma pieniędzy. "Za dużo wydaliśmy przed epidemią"
  2. Kwarantannę spędzasz na balkonie? Są zasady, których musisz przestrzegać, ich złamanie grozi mandatem
  3. Meghan Markle i książę Harry rozstają się? Wyciekły ich dokumenty rozwodowe

Źródła: Pomponik / Instagram

Następna strona