Nikt o nich nie mówi, a są wyjątkowo ważni. Dramatyczne chwile ozdrowieńców, opisują życie po koronawirusie

Autor Weronika Wasiak - 2 Maja 2020

Polsat opublikował artykuł poświęcony ważnym dla nas osobom, którym choć udało się pokonać koronawirusa, mówi się o nich niewiele. Tymczasem oni postanowili podzielić się swoimi przeżyciami i ze szczegółami opisać życie po wyleczeniu COVID-19. Wstrząsające słowa.

ZOBACZ TAKŻE: Michał chce sprzedać grób z pochowanymi rodzicami, żąda 50 tys. złotych. Powód nie mieści się w głowie

Dziennikarka Polsat News skontaktowała się z osobami, będącymi tzw. ozdrowieńcami, czyli pacjentami, którym udało się wyleczyć koronawirusa. Trudno sobie wyobrazić, jak wygląda sama walka z wirusem, a także codzienność po opuszczeniu placówki i powrocie do normalności, a przynajmniej takim powrocie, na ile jest to możliwe. Każdego dnia mówi się o nowych przypadkach zarażenia, a także ofiarach śmiertelnych, niewiele o ozdrowieńcach, choć ich grono sukcesywnie się powiększa. Mężczyźni, którym Polsat poświęcił swój partykuł, postanowili szczegółowo opisać, jak zmieniło się ich życie, a po ich słowach nie ma żadnych wątpliwości, że wywróciło się ono do góry nogami. Zajrzyj na kolejne strony naszej galerii, by dowiedzieć się więcej.

Kliknij "Następna strona", by przeczytać o życiu ozdrowieńców.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niewiarygodne, matka zakochała się w swoim 20-letnim synu. Aby z nim być, jest w stanie oddać wszystkie pozostałe dzieci
  2. Połączyli buldoga z jamnikiem, szczeniaki wyglądają jak z innej planety. Ale na tym nie skończyli
  3. Oliwia Bieniuk błaga o pomoc. Chodzi o zdrowie i życie
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News