Policjant codziennie witał się z dziewczynką ze zdjęcia. Kiedy jednego dnia jej zabrakło, odkrył najbardziej bolesną prawdę

Policjant uratował dziewczynkę
YouTube Bambus
Wstecz

1 z 7

Dalej

Policjant każdego dnia witał się z dziewczynką ze zdjęcia

Policjant ze Stanów Zjednoczonych, Jeff Colvin, piastował stanowisko dzielnicowego. Do jego codziennych obowiązków należało patrolowanie ulic i dbanie o to, żeby mieszkańcy nadzorowanej okolicy czuli się bezpiecznie. Na szczęście, teren, który znajdował się pod jego pieczą, należał do bardzo spokojnych. Sąsiedzi żyli w zgodzie, rzadko dochodziło do kradzieży, wypadków czy awantur domowych. Dzięki temu policjant zawsze znajdował czas, by porozmawiać mieszkańcami.

Sierżant Colvin był znany jako bardzo sympatyczna, ciepła i charyzmatyczna osoba. Dobro osób mieszkających w dzielnicy było dla niego priorytetowe. Po wielu latach spędzonych na patrolowaniu ulic, doskonale znał niemal wszystkich mieszkańców. Chętnie wdawał się z nimi w dyskusje, dzięki czemu zawsze mógł pochwalić się aktualną wiedzą na temat tego, co dzieje się w okolicy.

Policjant był także najlepszym przyjacielem dzieci. Maluchy chętnie zatrzymywały się w drodze do szkoły, żeby z nim porozmawiać. Mężczyzna z zapałem tłumaczył im tajniki swojej pracy oraz sprawdzał, czy znają zasady bezpieczeństwa. Jedną z niekwestionowanych ulubienic funkcjonariusza była dziewczynka ze zdjęcia, Klynn Scales. Kilkulatka codziennie podchodziła do policjanta, żeby pozdrowić go i życzyć mu miłej służby. Niestety, pewnego dnia się nie pojawiła. Przejęty jej losem mężczyzna doszedł do porażających wniosków. Dziewczynce groziło poważne niebezpieczeństwo. Musiał działać bez chwili wahania.

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się, co zrobił policjant

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Umierający na raka 9-latek powiedział tacie 3 słowa. Każdy rodzic zaleje się łzami
  2. Zrobiła suknię ślubną z papieru toaletowego. Piorunujący efekt, nie da się oderwać oczu
  3. Psy zakradły się do pokoiku niemowlaka. Ukryta kamera uchwyciła, co zrobiły, rodzice nie mogli się otrząsnać
  4. Genialny patent na obiad za niecałe 2 zł dla całej rodziny. Znika z talerzy w kilka sekund, nawet niejadki są zachwycone

Źródło: Podaj.to

Następna strona