Pilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?

Autor Irmina Jach - 28 Września 2020

Policja z Komisariatu Wojewódzkiego Policji w Katowicach pilnie poszukuje najbardziej niebezpiecznych przestępców pochodzących z terenów województwa śląskiego, którzy dopuścili się wstrząsających zbrodni. Niektórzy mają na sumieniu nawet zabójstwo. Niestety, są nieuchwytni.

Policja poszukuje groźnych przestępców. Zwyrodnialcy skutecznie ukrywają się od dłuższego czasu. Mogą być bardzo niebezpieczni, konieczne jest umieszczenie ich w zakładach karnych. Mężczyźni brali udział w zorganizowanych grupach przestępczych i dopuszczali się czynów rodem z horroru. Wielu z nich jest podejrzanych o dokonania morderstwa. Dane poszukiwanych oraz ich rysopisy znajdziecie w galerii zdjęć.

Przestępcy, których poszukuje policja, podejrzani są o popełnienie czynów karalnych, będących złamaniem dwóch paragrafów:

  • Kto zabija człowieka, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.
  • Kto bierze udział w zorganizowanej grupie albo związku mających na celu popełnienie przestępstwa lub przestępstwa skarbowego, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Jeśli ich rozpoznajesz lub znasz aktualne miejsce ich zamieszkania, niezwłocznie skontaktuj się z komisariatem policji lub dyżurnym numeru alarmowego.

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć przestępców, których poszukuje policji

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mając 15 lat została porwana przez seryjnego mordercę. Dziś ostrzega wszystkich, porażające słowa
  2. Zdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozja
  3. W wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziś
  4. Maluszek cudem uszedł z życiem, jego twarz wyglądała koszmarnie. Dopiero po 5 latach los się odwrócił

Źródło: Super Express

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News