Uwielbiało ich miliony Polaków, wtedy nieszczęście spadło jak grom z nieba. Gwiazdy polskiej muzyki skończyły na dnie

Polacy
YouTube
Wstecz

1 z 12

Dalej

Uwielbiało ich miliony Polaków, wtedy nieszczęście spadło jak grom z nieba. Gwiazdy polskiej muzyki skończyły na dnie

Polacy ich uwielbiali, cały kraj nucił ich piosenki, a na koncerty przychodziły tysiące fanów. Nagła tragedia przerwała dobrą passę, dziś niewiele osób o nich pamięta. Byli wielkimi gwiazdami, nagle stracili wszystko. Ich życie zupełnie się zmieniło.

Wszyscy znają Krzysztofa Krawczyka czy Marylę Rodowicz, którzy od wielu lat utrzymują się w czołówce polskiej sceny muzycznej. Jednak nie wszystkie wielkie gwiazdy miały tyle szczęścia, by wciąż tworzyć. Ci muzycy byli kochani przez Polaków, na ich koncerty przychodziły tłumy. Każda nowa piosenka od razu stawała się hitem, ich kariera bardzo szybko nabierała tempa, a wielbicieli przybywało każdego dnia. Jednak niespodziewana tragedia przerwała dobrą passę.

Janusz Kruk i Elżbieta Dmoch w 1971 roku założyli zespół 2+1, a dwa lata później się pobrali. Utwory uzdolnionego muzycznie małżeństwa śpiewała cała Polska, a każda kolejna piosenka stawała się coraz większym hitem. Do dziś na wielu imprezach można usłyszeć m.in. "Chodź, pomaluj mój świat", "Wstawaj, szkoda dnia", "Windą do nieba" czy "Iść w stronę słońca", ale niewielu Polaków pamięta, że to właśnie zespół 2+1 był autorem tych przebojów.

Muzyk zmarł nagle w 1992 roku, miał 45 lat. Po jego śmierci, była żona wycofała się ze sceny i medialnego życia. Gwiazda usunęła się w cień i już nigdy nie powróciły do czasów swojej świetności. Takich przykładów jest więcej w polskim show biznesie. Zapomniane gwiazdy prowadzą dzisiaj zupełnie inne życie.

By zobaczyć zapomniane gwiazdy polskiej muzyki, kliknij "następna Strona"

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. W nosie swojego syna zauważyła dziwne, czarne plamki. Kiedy poznała prawdę, była przerażona
  2. Szczegóły z życia Marty Kaczyńskiej były długo utajnione. Nikt o nich nie wiedział w latach prezydentury jej ojca
  3. Kiedy właścicielka była w ciąży, kotka zaczęła się dziwnie zachowywać. Po narodzinach dziecka stało się coś niebywałego
Następna strona