Ile dzieci ma Pola Raksa? Ta kwestia owiana jest pewną tajemnicą

Pola Raksa
Kadr z filmu "Nic nie stoi na przeszkodzie"
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Pola Raksa do dziś uważana jest za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Od lat jednak trzyma się z dala od mediów, nie udzielając wywiadów i strzegąc swojej prywatności, jak oka w głowie. Jej życie prywatne owiane jest tajemnicą, nie zmienia to jednak faktu, że wszystkich wciąż elektryzują ciekawostki z nią związane. Jedną z nich, jest kwestia tego, ile aktorka ma dzieci. W naszej galerii postaramy się zaspokoić Waszą ciekawość związaną z jej osobą.

Pola Raksa, decydując się na wycofanie ze świata show-biznesu, mocno trzymała się swoich postanowień. Od tamtego czasu jej życie prywatne pozostało dla wielu nierozwiązaną zagadką. Udało nam się jednak otrzeć do pewnych faktów, które mogą Was jednocześnie zaciekawić i zadziwić.

Jej nazwisko jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w całym kraju, wszystko za sprawą roli Marusi w "Czterej pancerni i pies". Wcielenie się w tę postać zapewniło jej ogromną sławę i wielkie zainteresowanie wokół jej osoby. Mimo tego, że podjęła decyzje o wycofaniu się z ekranów i całego medialnego życia to zainteresowanie jej osobą wcale nie maleje. Może właśnie dlatego, że pozostaje owiane tajemnicą, więc ciekawi jeszcze bardziej.

Należy jej się jednak ogromny podziw, ponieważ utrzymanie swojego życia w tajemnicy dla tak popularnej osoby jest nie lada wyzwaniem. Rzadko zdarza się, żeby ktoś tak skutecznie pilnował swoich sekretów.

Urodziła się na terenie dzisiejszej Białorusi w Lidzie. Była studentką polonistyki. Pod koniec lat 50. została odkryta w barze mlecznym przez fotoreportera, który namówił ją na sesję zdjęciową. Tak udało jej się trafić na okładkę tygodnika dla młodzieży „Dookoła Świata”. Jej uroda przykuła uwagę Marii Kaniewskiej, reżyserki kompletującej obsadę do reżyserowanego przez siebie filmu "Szatan z siódmej klasy", który stał się filmowym debiutem Poli Raksy. W 1960 roku dostała dość dużą rolę w filmie "Rzeczywistość". W rezultacie przerwała studia polonistyczne i rozpoczęła naukę na Wydziale Aktorskim w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej w Łodzi.

Dzięki rolom, w które się wcielała, zdobyła sympatię widzów. Niejeden mężczyzna wzdychał do telewizora, marząc o pięknej Poli. Pod znakiem zapytania stoi jednak jej życie miłosne. Udało nam się dotrzeć do pewnych faktów, które mogą Was zadziwić, wiemy również ile dzieci ma słynna aktorka.

Kliknij "Następna Strona" żeby poznać tajemnice gwiazdy.

 

ZOBACZ TAKŻE: 
1. Kosmiczna metamorfoza Mariolki z Kiepskich. Aktora wygląda dzisiaj tak, że po 7 zdjęciu spadną Wam skarpetki
2. Pikantne sekrety z młodości Tyszkiewicz. O romansie z 8 slajdu nie wiedział nikt, to znane nazwisko
3. Znani Polacy, którzy przyznali się do współpracy z SB [ZDJĘCIA]

Następna strona