Pola Raksa rzadko wspomina o swoim małżeństwie. Wiele wycierpiała przez męża, dziś mało kto pamięta jej dramat

Pola Raksa
YouTube / telewizjaKinoPolska
Wstecz

1 z 8

Dalej

Pola Raksa rzadko wspomina o swoim małżeństwie. Wiele wycierpiała przez męża, dziś mało kto pamięta jej dramat

Pola Raksa rozkochała w sobie tysiące Polaków. Niezwykle urodziwa aktorka miała niezwykle liczne grono adoratorów. Niestety niewielu wielbicieli kobiety wie, jak trudne życiowe zawirowania ma za sobą. Jej małżeństwo nie było udane, gwiazda rzadko o nim wspomina. To były wyjątkowo ciężkie chwile w jej życiu, wiele wycierpiała.

Pola Raksa jest wyjątkowo piękną kobietą, która w młodości rozkochała w sobie tysiące Polaków. Olśniewająca swoją urodą aktorka dała się poznać widzom jako Wanda w "Szatanie z siódmej klasy", a później jako Marusia w  serialu pt. "Czterej pancerni i pies". Rzuciła studia polonistyczne i skończyła wydział aktorski w łódzkiej PWSFTviT w 1964 roku. Później rozpoczęła pracę w Teatrze Powszechnym w Łodzi, a następnie w Teatrze Współczesnym w Warszawie. 

Jej popularność rosła, a wielu widzów przychodziło do kina czy teatru tylko dla tej pięknej aktorki. Zachwycająca kobieta wpadła w końcu w pułapkę swojej urody. Wielbiciele pragnęli, by zawsze grała niewinne kobiety, tymczasem ona coraz bardziej pragnęła kreacji, która będzie aktorskim wyzwaniem. Praca zaczęła przynosić jej coraz mniej satysfakcji, jednak życie prywatne również nie przynosiło ukojenia. 

Kobieta, pomimo popularności i niezwykłej urody, nie miała szczęścia w miłości. Po latach na jaw wyszły niepokojące informacje o jej mężu. Fani nie mieli pojęcia o dramacie, jaki przeżywała aktorka. Jej małżeństwo nie przetrwało próby czasu.

By dowiedzieć się więcej o małżeństwie Poli Raksy, kliknij "Następna strona"

Zobacz także:

  1. Długo ukrywali swoje choroby przed całym światem. Wielu z nich podzieliło los Boczka i Ferdka z Kiepskich
  2. Niewiarygodne. Tak wygląda grób Pawła Adamowicza dokładnie rok po jego śmierci, łzy same napływają do oczu
  3. Waży ponad 300 kg i chce nadal tyć, jest zachwycona swoim ciałem. Pokazała uwodzicielskie zdjęcia, tylko dla odważnych ludzi
  4. Krystyna Loska w młodości zachwycała urodą. Niewiarygodne, jak wygląda teraz
Następna strona