Pola Raksa zachwycała swoją urodą i talentem. Jak dziś wyglądają największe gwiazdy TV? [ZDJĘCIA]

Pola Raksa
Kadry z filmów: ,,Czarne stopy", ,,Czterej pancerni i pies", ,,Młode Wilki"
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Pola Raksa przez lata pojawiania się na ekranach naszych telewizorów zachwycała swoją urodą i talentem aktorskim. Przez 26 lat mogliśmy podziwiać ją w różnych produkcjach, których przez ten cały czas sporo się nagromadziło. W tym roku aktorka skończyła 78 lat, jak dziś wygląda gwiazda poprzednich dekad? Przedstawiamy zdjęcia kiedyś i dziś najbardziej znanych polskich gwiazd Telewizji.

Pola Raksa ogromną sławę zdobyła dzięki roli w serialu ,,Czterej pancerni i pies", w którym wcieliła się w rolę Marusi. Oprócz tego zagrała również w innych dużych ekranizacjach, przykładowo ,,Tulipan", jej debiutancka rola w ,,Szatan z siódmej klasy" czy ,,Popioły" Andrzeja Wajdy. Uznawana była wtedy za wzór kobiecego piękna, a jej uroda była bardzo pożądana. Pola Raksa zawróciła w głowie niejednemu koledze na planie zdjęciowym.

Dzięki temu, że niektóre z gwiazd są aktywne zawodowo przez lata, mamy możliwość przyglądania im się przez ten cały czas i obserwowania ich. Dzięki temu możemy zauważyć, jak bardzo się zmieniają, niektórzy są naprawdę nie do poznania. To jak wyglądają teraz, zupełnie nie odzwierciedla tego, jak prezentowali się kiedyś. Dla niektórych z kolei czas jakby się zatrzymał i pomimo upływu lat, ich twarze wciąż prezentują się tak samo. Wiele z nich do dziś mamy okazję gościć na naszych ekranach.

Razem z redakcją Pikio przedstawiamy zestawienie największych gwiazd Telewizji Polskiej kiedyś i dziś.

Kliknij "Następna Strona".

Następna strona