Szokujące zdjęcia Poli Lis. Uderzające podobieństwo do Tomasza Lisa wbija w fotel

pola lis
Instagram.com/@polciaxx
Wstecz

1 z 10

Dalej

Pola Lis jest córką Tomasza Lisa i Kingi Rusin. Dziewczyna wyrosła na piękną kobietę i z ochotą chwali się swoimi zdjęciami w social mediach. Po rodzicach odziedziczyła wiele cech i jest zaskakująco podobna do ojca. Oto jak wygląda Pola Lis.

Pola Lis to córka dziennikarza, prezentera i redaktora naczelnego “Newsweek Polska”, Tomasza Lisa oraz polskiej dziennikarki i prezenterki Kingi Rusin. Prezenterzy pobrali się w 1994 roku i wspólnie przenieśli się do Stanów Zjednoczonych, gdzie w 1996 roku urodziła się ich pierwsza córka. Po trzech latach wrócili do Polski, aby zająć się jej wychowaniem. W 2000 roku w Warszawie urodziła się młodsza córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin, Iga.

Córki celebrytów dorastały w blasku fleszy, a świat show-biznesu był im dobrze znany. Iga próbowała swoich sił w modelingu, ale zrezygnowała. Woli skupić się na nauce i związku ze znanym raperem Taco Hemingwayem. Pola z kolei poszła w ślady swoich rodziców i swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem. Jako córki sławnych prezenterów i redaktorów, często znajdują się w centrum uwagi mediów i ich życie jest tematem wielu artykułów i plotek.

Pola Lis w wieku nastoletnim wybrała się do Stanów Zjednoczonych i tam ukończyła szkołę średnią. W Nowym Jorku studiowała dziennikarstwo na uczelni St. John’s University, niestety wróciła z USA po niespełna roku. Na swoim Instagramie zapewniała fanów, że tęskniła za Polską i rodziną, co było powodem jej powrotu. Powstały spekulacje, jakoby została wyrzucona ze studiów, ale są to tylko plotki. Zdecydowała się złożyć papiery na Uniwersytet Warszawski i wybrała stosunki międzynarodowe jako swój kierunek. Obecnie pracuje w redakcji portalu Onet.pl, gdzie zajmuje się felietonami na temat sportu. Dzielą z ojcem wspólną pasję, piłkę nożną. Swego czasu głośno było o jej związku z polskim piłkarzem młodzieżowej ligi Liverpoolu, Kamilem Grabarą.

Pola Lis jako córka pary dziennikarskiej, przez lata rozwijała swój światopogląd. Jest do nich niesamowicie podobna, a w szczególności do ojca. Oto szokujące jej szokujące zdjęcia.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona