Tak 15 lat po śmierci wygląda grób Darii Trafankowskiej. Druzgocący widok (zdjęcia)

Pogrzeb
. @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Pogrzeb jest smutną uroczystością bez względu na to, kogo dotyczy. Niektóre gwiazdy za życia cieszą się ogromną popularnością i rzeszą fanów, z kolei po śmierci nikt nawet nie odwiedza ich grobu. Podobnie jest z Darią Trafankowską, aktorką, która zmarła 15 lat temu. Dziś jej grób wygląda druzgocąco.

Pogrzeb Darii Trafankowskiej odbył się 9 kwietnia 2004 roku. Aż trudno uwierzyć, że od śmierci uwielbianej przez Polaków aktorki minęło już 15 lat. Dziś niewielu o niej pamięta, a jej grób powoli niszczeje na jednym z warszawskich cmentarzy. 

Daria Trafankowska była związana z aktorstwem od dziecka. Już jako mała dziewczynka brała udział w teatralnych przedstawieniach. Wielką popularnością zyskała jednak dopiero w 1999 roku dzięki roli w uwielbianym przez widzów serialu, "Na dobre i złe". Tam wcieliła się w postać oddziałowej szpitala w Leśnej Górze, Danuty Dębskiej. 

Widzowie pokochali ją za tę rolę. Niewielu jednak wiedziało o dramatach, z jakimi zmagała się poza ekranem telewizorów. Okazało się, że w tym samym czasie, kiedy aktorka cieszyła się nabierającą tempa sławą, pojawiło się przed nią widmo rozwodu. Jej były mąż, Waldemar Dziki, zostawił ją dla Małgorzaty Foremniak. Jakby tego było mało, obie panie musiały przez lata współpracować ze sobą podczas produkcji serialu o lekarzach z Leśnej Góry. Trafankowska jednak nie żywiła do Foremniak urazy. Pogodziła się z tym, że została rozwódką i zaprzyjaźniła się z nową żoną byłego męża. 

Była wspaniałą kobietą, zawsze uśmiechniętą i pełną życia. Kiedy pewnego dnia podczas wizyty u lekarza usłyszała diagnozę, jej życie się zawaliło. Niedługo po tym aktorka zmarła, a dziś już niewielu o niej pamięta. Przedstawiamy szokujące zdjęcia jej grobu, ten widok odbiera mowę.

Kliknij "Następna Strona", żeby zobaczyć więcej. 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Żony Wiśniewskiego zdradzają jaki jest naprawdę. Po słowach Tajner włosy stają dęba
2. Przestrzegali ją przed tragedią. Zostawiła noworodka z "maszyną do zabijania", widok po powrocie ściął kobietę z nóg
3. 70-latki biorą ślub z połowę młodszymi mężczyznami. Potem mają gigantyczne problemy nie do rozwiązania
 
 
 

Następna strona