34-letnia kobieta zbiera pieniądze na własny pogrzeb. Dramatyczny powód odbiera mowę, rodzina jest bezradna

Czeka na pogrzeb, zbiera pieniądze na uroczystość
SWNS
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Czeka na pogrzeb, zbiera pieniądze na uroczystość

Zbiórka na pogrzeb trwa od kilku dni. Internauci bez wahania wpłacają większe i mniejsze kwoty pieniędzy, chcą pomóc 34-latce osiągnąć cel. Jej historia jest porażająca.

Kobieta kompletnie się załamała. Najpierw zmarł jej ojciec Graham, brat Stephen, a w październiku 2019 siostra Claire. Patrząc na to, co się dzieje, zdecydowała się zbierać pieniądze na własny pogrzeb. Jednak jej decyzja podyktowana jest innymi, poważniejszymi powodami, które można poznać, przeglądając galerię.

34-letnia Suzanne ma bardzo liczną rodzinę i łzy w oczach, kiedy pomyśli o organizacji własnego pogrzebu. Niestety, wie, że jest to konieczne. Wie, że wszyscy będą po niej płakać, ale jest do tego wręcz zmuszona. Woli myśleć przyszłościowo.

Kobieta monitoruje zbiórkę pieniędzy, aby dowiedzieć się, czy osiągnęła swój cel. Jeszcze nie wie, co zrobi, jeśli zbierze datków ponad miarę.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się, co kieruje 34-latką. Doskonale to uargumentowała, poruszyła serca tysięcy osób.

Zobacz także:

  1. Ależ widok! Magda Gessler drastycznie schudła, ujawniła swoją sekretną dietę
  2. Bawili nas do łez, odeszli zbyt szybko. Nagła śmierć aktorów Świata według Kiepskich zdruzgotała widzów
  3. Była ikoną w PRL, teraz gwiazdą Barw Szczęścia. Przyznała się do strasznego nałogu, była na skraju
  4. Adoptowali kota, który urósł do ogromnych rozmiarów. Mimo obaw postanowili go zatrzymać, zdjęcia wprawiają w osłupienie 

Źródło: Daily Mail

Następna strona