Wyciekło nagranie z pogrzebu Kacperka. Bardzo bolesne sceny, widok mówi sam za siebie

Autor Aneta Wasilewska - 15 Maja 2020

Pogrzeb Kacperka Błażejowskiego odbył się 14 maja. Na ceremonii ostatniego pożegnania pojawiło się wielu żałobników, przejętych losem małego chłopca. Miejsce miały bardzo bolesne sceny, to widok, który mówi sam za siebie.

ZOBACZ TAKŻE: Lekarze operujący głowę 4-miesięcznego maluszka nie wierzyli własnym oczom. W życiu nie widzieli czegoś podobnego

Nagranie z pogrzebu chłopca, którego szukała cała Polska, pojawiło się na platformie YouTube na kanale Patriot24.TV. Sceny z ceremonii, które można na nim zobaczyć, łamią serce. Nikt nie spodziewał się, że historia 3,5-letniego Kacperka będzie miała taki finał.

Od 27 marca wszystkie służby z Nowogrodźca robiły wszystko, co w ich mocy, by odnaleźć chłopca, który przebywał z ojcem na działce i nagle rozpłynął się w powietrzu. Chociaż wszyscy do końca mieli nadzieję na inne rozwiązanie, potwierdziła się teoria policji, że maleńki chłopczyk utopił się w rzece. Wczoraj odbył się jego pogrzeb.

Kliknij Następna strona, by zobaczyć ostatnie pożegnanie Kacperka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Swoją relację trzymali w tajemnicy przez lata? Media obiegła wiadomość o dawnym romansie Figury z aktorem z "Na Wspólnej"
  2. Uratował pisklę, które wypadło z gniazda. Miesiąc później stała się niebywała rzecz
  3. Lepiej uważać na kilka znaków zodiaku. Są okropnymi plotkarzami, nie mają żadnych skrupułów
  4. Masz je na swoim telefonie? Koniecznie je usuń, nagrywają co robisz

źródło: YouTube

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News