Pogrzeb pana był dla psa wstrząsem. Przebieg uroczystości rozdziera serce, wszystko jest na zdjęciach

Pogrzeb pana był wstrząsem dla zwierzęcia
Facebook
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Pogrzeb pana był wstrząsem dla zwierzęcia

Pogrzeb był ogromnym przeżyciem dla Cosmo, ukochanego czworonoga zmarłego. Stracił najlepszego przyjaciela i jedynego opiekuna. Sceny jakie rozegrały się na uroczystości rozrywają serce na kawałki.

Kid Vinil zmarł 19 maja 2017 roku, a już dzień później odbył się jego pogrzeb. Brazylijski artysta tworzący muzykę rockową odszedł w wieku 62 lat. W kościele zebrali się wszyscy jego bliscy, duże grono znajomych i przyjaciół z branży. Nie zabrakło też miejsca dla jego ukochanego psa, Cosmo.

Kid chorował na cukrzycę - 16 kwietnia 2017 roku zatrzymała się akcja jego serca i zapadł w śpiączkę. Nawet wtedy odwiedzał go jego ukochany psiak. Nie było powodów do dyskusji - pupil też powinien godnie pożegnać swojego pana.

W kościelnych ławach śmierć Kida opłakiwali znajomi oraz rodzina. Swój smutek dzielił z nimi pies - przez cały czas leżał przy trumnie swojego pana i cicho skomlał. Powoli uświadamiał sobie, że został całkowicie sam i to ostatni moment, kiedy może towarzyszyć swojemu opiekunowi.

Żałobnicy podchodzili do trumny, by pożegnać się ze zmarłym piosenkarzem. W pewnym momencie jeden z mężczyzn podszedł do psa i przystawił go do trumny. Cosmo mógł ostatni raz spojrzeć na twarz Kida. W tym momencie wydał z siebie przeraźliwie głośny skowyt pełen bólu i rozpaczy. Żałobnicy rozpłakali się jeszcze bardziej - ten jeden mały gest pokazał, jak mocno pies odczuwa śmierć mężczyzny. Zwierzak miał nadzieję, że będą ze sobą aż po grób: nie spodziewał się, że to on pożegna go jako pierwszego.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć poruszające kadry z pogrzebu.

Zobacz także:

  1. Pozwoliła mężowi, by przez tydzień wybierał jej ubrania. Zdjęcia stylizacji powalają, ostatnie to totalny odlot
  2. Myślała, że znalazła pod drzwiami psa. Wkrótce odkryła z jak groźnym zwierzakiem miała do czynienia (zdjęcia)
  3. Wyhodowała najdłuższe paznokcie świata, wygląd poraża. Nagły koszmarny wypadek zmienił wszystko (zdjęcia)
  4. Zgwałcili ją ponad 400 razy w 40 dni. Wypalili gałki oczne, wymyślili tortury jakich nie pokazują nawet w horrorach

Źródło: Facebook

Następna strona