Poświęciła życie, by karmić bezdomne zwierzęta. Gdy umarła, na jej pogrzebie doszło do niespotykanych scen, nikt nie mógł się tego spodziewać

Pogrzeb
.
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Pogrzeb tej kobiety nie należał do zwykłych ceremonii. Margarita przez całe życie karmiła bezdomne zwierzęta, a gdy umarła, psiaki postanowiły odwdzięczyć się jej w niebywały sposób. To, co wydarzyło się podczas jej ostatniego pożegnania, zaskoczyło wszystkich. Nikt nie spodziewał się, że idąc na zwykłą ceremonię, doświadczy czegoś takiego.

Pogrzeb nie należy do najprzyjemniejszych uroczystości, ten jednak znacznie różnił się od pozostałych a wszystko za sprawą niesamowitych zwierzaków, które przybyły, by uczcić pamięć o Margaricie.

Kobieta była miłośniczką zwierząt, cieszyła się powszechną sympatią za jej życzliwość i hojność, a zwierzęta okazywały jej niebywałą wdzięczność. Każdego dnia rano pod drzwiami jej domu pojawiały się bezpańskie psiaki, które doskonale wiedziały, że właśnie tam zostaną nakarmione. Gdy tylko wychodziła z domu, zabierała ze sobą torbę pełną przysmaków i karmiła głodne zwierzęta.

Margarita odeszła z tego świata, ale jej życzliwość nie pozostała niedoceniona. Jej najbliżsi doskonale wiedzieli, że jest oddaną miłośniczką zwierząt, nikt jednak nie spodziewał się, że zechcą one w taki sposób uczcić jej śmierć. To, co wydarzyło się na pogrzebie, zszokowało wszystkich. Ceremonia odbyła się 15 marca ubiegłego roku i jest wspominana do dziś. Obecni podczas jej ostatniego pożegnania na długo nie zapomną tego, co się wydarzyło.

Razem z redakcją Pikio przedstawiamy niesamowitą historię dobrodusznej kobiety, która została w niebywały sposób uczczona przez dokarmiane przez nią zwierzęta. Aż łza kręci się w oku.

Kliknij Następna Strona, żeby dowiedzieć się więcej.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Jesteś na tyle sprytny, by zgadnąć, który mężczyzna jest szefem? Zdradza go jeden szczegół
2. Gdzie byli rodzice? Sukienki na studniówkę tych dziewczyn zrobiły z nich pośmiewisko na całą szkołę
3. Siedzenie jak Elżbieta Jaworowicz jest prostsze, niż myślisz. Jeden trik sprawi, że nikt nie oderwie oczu od tak złożonych nóg
4. Okrasa zdradza sekret idealnego ciasta na pierogi. Jeden krok jest kluczowy, dzięki niemu nigdy się nie rozpadną
 

Następna strona