WHO podało przepis na domowy płyn do dezynfekcji. Jest banalnie prosty w przygotowaniu

Płyn do dezynfekcji to potrzebny produkt.
YouTube Sala Science
Wstecz

1 z 9

Dalej

Płyn do dezynfekcji to towar deficytowy.

W dobie pandemii, którą wywołał koronawirus, płyn do dezynfekcji dłoni jest z pewnością jednym z najbardziej pożądanych dóbr. Niestety duże zapotrzebowanie sprawiło, że produkt ten może być dla wielu z nas niedostępny. Na szczęście WHO przekazało przepis na płyn, który możemy wykonać samodzielnie. Koronawirus nie ma z nim szans.

Nie da się ukryć, że aktualna sytuacja zmusiła wiele osób do wypracowania pewnych nawyków. Dbanie o higienę jest z pewnością jednym z nich. Skrupulatne mycie dłoni niemal wszystkim weszło już w krew. Jednak płyn do dezynfekcji jest prostszy w użyciu i bardziej wydajny niż woda z mydłem. Poszukiwania tego produktu często kończą się niepowodzeniem. Podczas trwania pandemii niemal natychmiastowo zniknął z półek sklepowych.

WHO postanowiło pomóc w obliczu tego niedostatku i wskazało przepis na płyn do dezynfekcji domowej roboty. Jest tak samo skuteczny jak ten, który można nabyć drogą kupna. Dzięki temu już teraz możesz samodzielnie go wykonać we własnym domu. To niezwykle proste.

Kliknij przycisk "Następna strona" i poznaj przepis na płyn do dezynfekcji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Słyszał o pięknym, opuszczonym kościele, postanowił go odwiedzić. Zaniemówił, gdy zobaczył wnętrze, tajemniczy widok
  2. Błogosławienie pokarmu w domu. Uroczysta chwila, pokazujemy jak wygląda krok po kroku
  3. Miesiącami tresowała swojego kota. Efekt przerósł jej najśmielsze oczekiwania  

Źródło: Łańcut NaszeMiasto

Następna strona