Pitbull w środku nocy zaczął głośno szczekać. Sekundy później złapał dziecko za pieluchę i wybiegł z domu

Pitbull złapał dziecko za pieluszkę
youtube.com KCRA News
Reklama
Wstecz

1 z 6

Dalej

Historia rodem z najgorszego horroru

Pitbull nie cieszy się raczej pozytywną opinią w oczach ludzi, którzy na co dzień nie mają z nim styczności. Wielu uważa bowiem, że jest to jeden z groźniejszych psów, któremu nie należy ufać. Historia, którą wam opowiemy, przyprawi o gęsią skórkę nawet największego miłośnika tych czworonogów. 

Pewien pitbull obudził wszystkich domowników w nocy z 3 na 4 czerwca. Zwierzak szczekał na tyle głośno, że od razu wzbudziło to niepokój u Latany Chai. Kobieta mieszkała na co dzień w Kalifornii z dziećmi, w tym 7-miesięczną wówczas Masailah, oraz z 8-miesięczną w tamtym czasie suczką Sashą rasy pitbull. Latana wiodła spokojne życie, jednak tamtego dnia wszystko wywróciło się do góry nogami. 

Gdy psiak zaczął głośno szczekać kobieta czym prędzej pospieszyła w stronę pupila, by skontrolować całą sytuację. Po kilku sekundach widziała, jak pitbull w zębach wynosi z domu jej malutką córeczkę. Później rozegrały się jeszcze gorsze sceny. Jeżeli chcesz poznać całą historię, którą opublikowano w serwisie YouTube na kanalde "KCRA News", koniecznie zajrzyj dalej. 

Kliknij "Następna strona", by poznać szczegóły. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszyscy byli w błędzie? Znaleźli nowe objawy koronawirusa, pod żadnym pozorem nie wolno ich lekceważyć
  2. W jaki sposób poradzić sobie z pandemią koronawirusa? Eksperci podają pięć warunków, które należy spełnić
  3. Chcieli zrobić obiad, skończyło się katastrofą. Trudno uwierzyć, co tam się stało, zdjęcia zwalają z nóg

Następna strona