Wiadomo, gdzie zostanie pochowany Woźniak-Starak. Rodzina podjęła zaskakującą decyzję

Piotr Woźniak-Starak
Instagram / Agnieszka Woźniak-Starak
Wstecz

1 z 9

Dalej

Piotr Woźniak-Starak został znaleziony po kilkudniowej akcji poszukiwawczej na jeziorze Kisajno. Celebryta wypadł z motorówki na środku zbiornika wodnego. Mężczyzna uległ wypadkowi w nocy z 17 na 18 sierpnia, dopiero 4 dni później z wody wyłowiono jego ciało. Pogrzeb ma odbyć się 29 sierpnia i ku naszemu zaskoczeniu uroczystość będzie trwała więcej niż jeden dzień. Miejsce, które rodzina wybrała na pochówek, może dla wielu wydawać się nietypowe, ponieważ nie jest to cmentarz. W naszej galerii dowiecie się, gdzie zostanie pochowany producent filmowy.

Piotr Woźniak-Starak znany był wszystkim głównie ze swoich odważnych filmowych projektów. Celebryta jest synem jednego z najbogatszych polskich małżeństw - Anny Woźniak-Starak i Jerzego Staraka. Jego matka jest właścicielką firmy Belvedere Łazienki Królewskie razem z wykwintną i drogą restauracją Belvedere. Ojczym sławnego producenta, Jerzy Starak, posiada największą polską firmę farmaceutyczną - Polpharma, którą wybudował, mając na celu stworzenie koncernu-lidera na rynkach Europy Wschodniej i Środkowej. Oprócz tego małżeństwo jest właścicielami wielu posiadłości na Mazurach, w Zakopanem i w Konstancinie.

Jego śmierć wstrząsnęła całym krajem, przez kilka dni wszyscy żyli tylko i wyłącznie tym wydarzeniem. Media donosiły, że Agnieszka jest w bardzo złym stanie ze względu na wydarzenia, jakie mają miejsce. Kobieta od tamtego czasu milczy na swoich portalach społecznościowych, ale zdecydowała się na oficjalne pożegnanie męża. Jej słowa wzruszyły wszystkich.

- P.W.S. Jesteś miłością mojego życia. Na zawsze. Żegnaj Kochanie i daj mi proszę siłę, żebym mogła to przetrwać. Tylko Twoja, A.W.S. - czytamy w nekrologu, który został przesłany do największych polskich gazet.

Okazuje się, że mężczyzna na motorówce nie był sam. Towarzyszyła mu 27-letnia kelnerka. Kobiecie udało się przeżyć, jednak ta feralna noc odbiła się na jej życiu ogromną traumą.

- Piotr kochał życie, życie kochało Jego. Jego pełnię przeżywał nawet w chwili śmierci. Żył szybko, jakby wiedział, że musi się spieszyć - napisali w pożegnaniu rodzice, żona i rodzeństwo tragicznie zmarłego producenta.

Miejsce, w którym postanowili go pochować, jest dla niego szczególnie wyjątkowe. Rodzina wielokrotnie podkreśla, że właśnie tam był jego azyl i tam najchętniej spędzał czas. Dla wielu może być to dziwne i nietypowe, ale najbliżsi nie wyobrażają sobie lepszego miejsca na jego pochówek.

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się, jak będzie wyglądała uroczystość pogrzebowa Piotra Woźniaka-Staraka.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Ile dzieci ma Pola Raksa? Ta kwestia owiana jest pewną tajemnicą
2. Wstrząsające kulisy rozwodu żony Wiśniewskiego. Polacy zostali okłamani
3. 8 zdjęcie Marty Kaczyńskiej sprawi, że oniemiejecie. Cała prawda o jej życiu ujawniona
 

Następna strona