Co dzieje się z Ewą, która podróżowała z Piotrem Woźniakiem-Starakiem? Media o tym milczą

Piotr Woźniak-Starak z tajemniczą Ewą: Tragiczny wypadek na Mazurach
Facebook
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Tragiczny wypadek na Mazurach

Piotr Woźniak-Starak umarł w tragicznych okolicznościach podczas wypoczynku nad jeziorem Kisajno. O jego ostatnich chwilach nie wiadomo wiele. Dość długo trwała szeroko zakrojona akcja poszukiwawcza, w której udział brali między innymi płetwonurkowie oraz (ku zdumieniu niektórych) polskie medium z Człuchowa, Krzysztof Jackowski. 

Pogrążona w żałobie wdowa po słynnym producencie mediowym, Agnieszka Woźniak-Starak, nie miała ani chwili oddechu - od początku jej reakcje i poczynania tropią czujne media. Bez komentarza nie pozostaje żaden jej krok - czy to nowa publikacja na Instagramie, czy to pojawienie się na festiwalu filmowym na premierze ostatniego filmu jej zmarłego męża. W obronie prywatności wdowy wystąpiła już m.in. Joanna Racewicz.

Zdaje się jednak, że media na swój sposób "zapomniały" o jednej osobie dość znacząco zamieszanej w tę tragedię. Mowa oczywiście o tajemniczej 27-letniej Ewie z Łodzi, która tamtego smutnego dnia była z Piotrem Woźniak-Starakiem na motorówce. Ewie udało się dopłynąć do brzegu - producent nie miał już jednak takiego szczęścia. 

Z relacji aspirant Chruścińskiej, która pracowała przy poszukiwaniach producenta, można się dowiedzieć, że Ewa przyznała, że o czwartej nad ranem płynęła z Piotrem Woźniakiem-Starakiem motorówką po jeziorze. Podczas manewru skrętu oboje mieli wypaść z łódki. Ona zaczęła płynąć - jemu nie udało się ocalić. Z doniesień policyjnych wynika, że gdy odnaleziono 27-latkę, była ona w dobrym stanie.

Bardzo niewiele wiadomo o samej Ewie O. - podobno pracowała w lokalnych restauracjach i pasjonowała się żeglarstwem, co tłumaczyłoby, co robiła na jeziorze. Z relacji "Faktu" wiadomo, że po zajściu została przetransportowana do niewielkiej miejscowości koło Giżycka, gdzie jej kwatery miało strzec kilku ochroniarzy, przez lokalnych nazywanych "byczkami". Wówczas miała też być przesłuchiwana w charakterze świadka.

Jak do tej pory ludzie powiązani z Ewą O. - włączając w to jej pracodawcę - bardzo agresywnie reagowali na próby kontaktu z mediami, także niełatwo jest stwierdzić, co dokładnie dzieje się teraz z kobietą. Na podstawie mediów społecznościowych można jednak ustalić kilka informacji.

Aby dowiedzieć się, co zrobiła po przesłuchaniach w sprawie Piotra Woźniak-Staraka Ewa O., kliknij "następna strona".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zenek Martyniuk wyszedł na scenę na żywo. Warszawiacy mówiący o wieśniactwie na Narodowym szybko zamilkli
  2. 4 znaki zodiaku to prawdziwe bratnie dusze. Ich przyjaźń przetrwa wszelkie trudności, a związek będzie wyjątkowo udany
  3. Co robią dzieci Wiśniewskiego? Mandaryna przekazała niesamowite informacje

Następna strona