Kim był Piotr Woźniak-Starak? Prawda o jego życiu zaskoczy wielu

Piotr Woźniak-Starak
Instagram/aga_wozniak_starak
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Piotr Woźniak-Starak został dziś znaleziony po kilkudniowej akcji poszukiwawczej na jeziorze Kisajno. Młody gwiazdor wypadł z motorówki na środku akwenu. Przybliżamy sylwetkę celebryty, który wbrew stereotypom nie był rozpuszczonym dzieckiem bogaczy.

Piotr Woźniak-Starak jest znany przede wszystkim ze swoich odważnych filmowych projektów. Gwiazdor jest synem jednego z najbogatszych polskich małżeństw - Anny Woźniak-Starak i Jerzego Staraka. Matka celebryty jest właścicielką firmy Belvedere Łazienki Królewskie razem z wykwintną i drogą restauracją Belvedere. Natomiast ojczym sławnego producenta posiada największą polską firmę farmaceutyczną - Polpharma, którą Jerzy Starak wybudował mając na celu stworzenie koncernu-lidera na rynkach Europy Wschodniej i Środkowej. Ponadto małżeństwo jest właścicielami wielu posiadłości na Mazurach, w Zakopanem i w Konstancinie.

Dorastający Piotr miał spore predyspozycje, by stać się stereotypowym dzieckiem bogatych rodziców, wolał jednak oddać się swojej pasji i rozwijać własne projekty. Gwiazdor od młodości interesował się kinematografią toteż zaciągnął się przy realizacji filmów pełnometrażowych. Celebryta asystował Andrzejowi Wajdzie przy realizacji jego superprodukcji "Katyń" i to doświadczenie pozwoliło mu odnieść sukces przy pierwszej samodzielnej produkcji. Zaczął skromnie, od melodramatu "Big Love", ale bardzo szybko odniósł sukces, film został wyróżniony na Festiwalu Filmu Polskiego w Ameryce oraz Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film". Jednak do najpopularniejszych produkcji Piotra Woźniak-Staraka należą "Bogowie" z Tomaszem Kotem w roli kardiochirurga, Zbigniewa Religi oraz "Sztuka Kochania" opowiadająca o historii Michaliny Wisłockiej. Sam producent przyznał, że ze względu na odważny charakter produkcji początkowo miał problemy z pozyskaniem funduszy na film i wciąż odbijał się od ściany krytyki, jednak jak sam przyznał po świetnych premierach filmów takich jak "Bogowie" to działa tylko na korzyść jego firmy.

Prasa kolorowa zaczęła interesować się celebrytą dopiero kiedy zaczął się spotykać z Alicją Bachledą-Curuś, a później z Agnieszką Szulim. Wcześniej gwiazdor niechętnie afiszował się swoim życiem prywatnym i próżno było w gazetach szukać wzmianek na jego temat mimo znajomości z takimi sławami jak Borys Szyc. Uczucie Szulim i Woźniak-Staraka stało się medialną sensacją po tym jak pierwszy raz pokazali się publicznie. Nie obyło się wtedy bez złośliwych komentarzy i uwag kierowanych pod adresem sławnej dziennikarki. Publika zarzucała gwieździe spotykanie się z młodym producentem jedynie ze względu na majątek. Mimo krzywych spojrzeń fanów w 2015 roku gwiazdor oświadczył się Agnieszce Szulim, a już w następnym roku para wzięła ślub w malowniczej Wenecji.

Kliknij następna strona, aby ujrzeć niebezpieczne zachowania gwiazdora na motorówce.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Przeszłość Dody to kopalnia pikanterii. Homoseksualizm, bijatyki i sekstaśmy to tylko niektóre smaczki!
2. Tata utopił się wraz ze swoją malutką córeczką. Gdy poznacie powód, popłaczecie się
3. Popek przekroczył wszelkie granice. Te zachowania wprawiają w osłupienie

Następna strona