Psy, które zasnęły w wyjątkowo dziwacznych pozycjach. Zdjęcia rozkładają na łopatki, przy 14 płakaliśmy

Pies
old.reddit
Reklama
Wstecz

1 z 42

Dalej

Pies jest bez wątpienia jednym z najciekawszych zwierząt, które współżyją z ludźmi. Wielu z nas doświadczyło ich dziwacznego i zastanawiającego zachowania. Właściciele czworonogów uwielbiają dzielić się ze światem wariactwami swoich psiaków publikując różne zdjęcia i filmiki w sieci. Udało nam się wybrać te ukazujące najciekawsze psie pozycje do spania, zobaczcie sami.

Pies towarzyszy nam od tysięcy lat, dzięki temu mogliśmy latami obserwować ciekawe zachowania naszych podopiecznych. Dziś Internet daje nam niesamowitą sposobność do dzielenia się wyczynami naszych pupili. Sieć jest codziennie zalewana tysiącami gigabajtów filmów i zdjęć psów. Oddzielną kategorią są fotografie przedstawiające dziwaczne pozycje, w których zasypiają nasi towarzysze.

Psy mają zdecydowanie mniejsze wymagania jeśli chodzi o wygodne posłanie. Dla wielu z nich nie jest problemem drzemka na podłodze. Są też takie przypadki, którym nie przeszkadza brak jakiegokolwiek podparcia, wygody i spokoju. Te psiaki potrafią zasnąć z pyskiem w misce, na schodach, a nawet w jadącym aucie. Podobno rekordziści byli w stanie przeleżeć tak nawet do sześciu godzin. Niektóre z tych pozycji wyglądają przezabawnie, a inne każą się zastanawiać, jak to w ogóle możliwe?

Zwierzaki stale udowadniają nam, że spanie na stojąco, czy z nogami w górze jest możliwe i jak najbardziej przyjemne. Nie wierzycie? Sprawdźcie sami.

Kliknij "Następna Strona", żeby zobaczyć galerię śpiących psiaków.

ZOBACZ TAKŻE:
1. 10 niepozornych objawów świadczących o tym, że mogłeś mieć udar i o tym nie wiedzieć. W krótkim czasie może nastąpić kolejny
2. Adoptuje ze schroniska wyłącznie stare i schorowane psy. Jak zobaczycie jego dom, będziecie zdumieni, 15 powalających zdjęć
3. 35-letnia kobieta spożywała 40 piw dziennie. Tuż przed śmiercią nikt nie był w stanie jej poznać

Następna strona

Komentarze 0

Ocena artykułu