Najbrzydszy pies na świecie? Mieszanka pitbulla i rottweilera nie wygląda jak inne psy, jego wygląd przeraża

Pies porównywany jest do szatana - w rzeczywistości to czysty anioł
Instagram/cheers.for.chupey
Wstecz

1 z 18

Dalej

Pies porównywany jest do szatana - w rzeczywistości to czysty anioł

Pies uważany jest za najbrzydszego osobnika na świecie. Urodzony z miłości Pitbulla i Rottweilera Chopey przeraża swoim wyglądem. Wiele osób boi się na niego spojrzeć, a co dopiero dotknąć. Rzeczywistość jest całkowicie inna.

Pies już taki się urodził - to nie skutek wypadku lub eksperymentów na zwierzętach. Czworonóg straszył  brakiem sierści, uszami wywiniętymi w inną stronę, maleńkimi oczami i szatańsko szerokim uśmiechem.

Pomocną dłoń do psa wyciągnęła Kaley Carlyle. Imię Chupey wzięła od Chupacabry - przerażającego potwora znanego głównie w Ameryce. Wcześniej Kaley zajęła się miotem szczeniąt cierpiących na padaczkę. Dlatego mężczyzna, który odkrył psiaka, natychmiast zwrócił się do kobiety.

Chupey nie był bezproblemowym psem. Miał problemy z wątrobą, miał niedowagę, spał nawet 23 godziny na dobę. Na szczęście dzięki zaangażowaniu wielu osób udało się doprowadzić go do zdrowia.

Pies kocha się przytulać, czasem z podekscytowania nie skacze, a tańczy. Uwielbia zagrzebywać się pod kocykiem. Ważne jest dla niego ciepło - urodził się bez sierści i na co dzień musi nosić specjalne ubranka.

Chupey ma 2 lata oraz konto na Instagramie. Jego wygląd mocno przyciąga uwagę, a jego profil regularnie obserwuje prawie 50 tysięcy osób.

- Myślę, że ludzie muszą dać psom specjalnej troski szansę i spojrzeć na nie tak jak na te, które nie mają żadnych chorób czy wad - mówi Kaley.

Kliknij "Następna strona", aby dokładnie zobaczyć jak wygląda najbrzydszy pies świata.

Zobacz także:

  1. Wygląda jak pizza, ale nią nie jest. Po odkrojeniu kawałka prawda wychodzi na jaw, a gościom opadają szczęki
  2. Badacze prześwietlili 1000-letni posąg. W środku zobaczyli coś, co zwaliło ich z nóg
  3. Najbardziej dramatyczne rozwody i rozstania roku. Wiśniewski, Górniak, Bieniuk, Wieniawa i inni
  4. Oglądasz na własną odpowiedzialność. Kochankowie, którzy zapomnieli spojrzeć w lustro

Źródło: Wprost

Następna strona