Pies był tak mocno przywiązany pasami, że przestał się ruszać. Później wydarzyła się rzecz, która chwyta za serca

Pies
.
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Pies jest najlepszym czworonożnym przyjacielem człowieka. Niestety nie każdy jest na tyle odpowiedzialny, by móc odpowiadać za żywe stworzenie. Pewien zwierzak został tak mocno przywiązany do czegoś, co było imitacją deskorolki, że nie mógł się ruszyć. Całe szczęście znalazła się osoba, która zdecydowała się pomóc bezbronnemu czworonogowi. To, co wydarzyło się później, chwyta za serce.

Pies, który wabi się Cabezoncito, zdecydowanie nie miał lekkiego życia. Został znaleziony przy stacji metra w Limie w Peru. Patrząc na te fotografie nasuwa nam się jedno pytanie, dlaczego? Zastanawiające jest, jak można taką krzywdę wyrządzić bezbronnemu zwierzęciu.

Pies był przywiązany do czegoś, co wyglądem przypominało deskorolkę, i został tak pozostawiony na pastwę losu na jednej z peruwiańskich ulic. Ta historia powinna skłonić nas do myślenia, ponieważ przed podjęciem decyzji o adopcji czy zakupie czworonoga powinniśmy zastanowić się kilka razy. Trzeba brać pod uwagę to, że zwierzęta wymagają opieki, poświęcania im czasu, spacerów i wizyt u weterynarza. Należy również pamiętać o tym, że nie zawsze będą uroczymi szczeniaczkami. Zdecydowanie nie każdy powinien posiadać zwierzę, a ta historia jest idealnym przykładem na potwierdzenie tego. Ten widok rozrywa serce.

Na szczęście są na tym świecie jeszcze osoby, które mają w sobie choć trochę empatii. Gdyby ten pies nie trafił na właśnie takich ludzi, aż strach pomyśleć jak potoczyłaby się jego historia. Prawdopodobnie nie miałaby szczęśliwego zakończenia. Paradoksalnie było to szczęście w nieszczęściu. Razem z redakcją Pikio przedstawiamy tę niezwykle wzruszającą historię.

Kliknij "Następna Strona" aby dowiedzieć się, co stało się z tym biednym psem.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Skandaliczne zdjęcia z Auschwitz. Półnagie nastolatki wyginają się jak kotki i wygłupiają w obozie zagłady
2. 19 oznak świadczących o tym, że w Twoim organizmie zalęgły się pasożyty. Zobacz, jak się ich pozbyć
3. Na męża wybierz tylko właściciela kota. 19 niepodważalnych dowodów, że to najlepsi życiowi partnerzy
 

Następna strona