Pies rozszarpał jej pół twarzy. Ale niewiele osób zrozumie rzecz, którą mu zrobiła, drastyczne zdjęcia

Pies oszpecił ją do końca życia
Facebook
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Pies oszpecił ją do końca życia

Pies spowodował, że 29-latka wygląda jak postać z horroru. Kobieta padła ofiarą agresywnego pitbulla, ale to, jak się potem zachowała, wielu osobom nie mieści się w głowie. To bez wątpienia wymagało od niej ogromnego poświęcenia i rozwagi. 

Pies sprawił, że kobieta już do końca życia nie odzyska dawnego wyglądu i wdzięku. Jej twarz jest pełna blizn, nierówności i ubytków skóry w okolicy nosa. Wszystko przez to, że rzucił się na nią zwierzak przyjaciółki i wręcz rozszarpał jej głowę. 29-letnia Gabrielle Myers kochała zwierzęta i uważała, że żadne nie jest zdolne do tego, by wyrządzić krzywdę człowiekowi. Była pewna, że odpowiednie podejście i okazywanie empatii pomoże zachować bezpieczeństwo i przyspieszy proces zdobywania zaufania czworonoga.

Wszystko miało zmienić się 11 czerwca 2017 roku, kiedy to Gabrielle wybrała się na imprezę do swojej przyjaciółki. W mieszkaniu znajdował się pies, pittbull, wabiący się Kane. Pierwszy kontakt 29-latki z czworonogiem nie zwiastował niczego złego. Pogłaskała go i poszła się bawić ze znajomymi. Na koniec imprezy postanowiła pogłaskać i przytulić Kane - wtedy pies rzucił się na jej twarz, zatopił zęby w czaszce i nie przestawał gryźć. Gabrielle i jej przyjaciółka były przerażone i zupełnie nie wiedziały, co mają robić.

29-latka wspomina, że kiedy dotknęła swojej twarzy w miejscu, w którym powinien być nos, nic tam nie było. Lekarze nie mogli zbyt wiele zrobić - wszystkie miękkie tkanki były rozszarpane, a do tego kobieta miała powybijane zęby i uszkodzoną szczękę oraz dziąsła. Musiała przejść 7 operacji plastycznych.

Gabrielle mogła liczyć na wsparcie swoich dwóch piesków, dzięki czemu szybko pokonała depresję. Znalazła sobie nowe hobby - makijaż, a na co dzień pracuje w sklepie zoologicznym. Wszystkich jednak szokuje to, co zrobiła gdy tylko rany się zagoiły.

29-latka stwierdziła, że nie ma zamiaru pozywać przyjaciółki i ją o cokolwiek oskarżać, a na koniec wybaczyła pitbullowi. Przekonuje, że dzięki temu wypadkowi stała się pewniejsza siebie, co dla wielu jest to niepojęte.

Kliknij "Następna strona" aby zobaczyć, jak Gabrielle wyglądała przed feralnym atakiem psa.

 

Zobacz także:

  1. Mężczyzna znalazł w górach 2 malutkie dziwaczne żyjątka. Ludzie widząc, co z nich wyrosło są przerażeni
  2. O 73-letniej babci mówi cały świat. Jej zdjęcia udowadniają, że nigdy nie jest za późno, by zacząć wszystko od nowa
  3. Co mówi o Tobie horoskop indiański? Sprawdź, jakie zwierzę jest Twoim patronem
  4. Książę Karol żył w czworokącie. Była w nim też jego siostra

Źródło: Facebook

Następna strona