Śpisz z psem w jednym łóżku? Oto 7 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim wpuścisz pupila pod kołdrę

Pies
kochamyzwierzaki @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Pies zapewnia komfort

Pies śpi z Tobą w łóżku? Ten zwyczaj bywa często krytykowany – przyjęło się uważać, że psy i koty nie powinny przebywać w naszych łóżkach, ponieważ przynoszą na łapkach zarazki i piach. 

Wystarczy jednak częściej zmieniać pościel i można cieszyć się z korzyści, jakie przynosi spanie z naszym zwierzakiem w jednym łóżku. Okazuje się, że psie towarzystwo podczas snu, może mieć pozytywny wpływ na niektóre aspekty życia. Nie dość, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, to jeszcze może pomóc zapanować na ciężkimi chorobami, być wsparciem czy nawet pilnować, by w czasie, gdy śpimy, włos nam z głowy nie spadł. 

Ta galeria może być interesująca dla wszystkich przeciwników spania razem z psami. Korzyści, które z tego płyną, są ogromne, i to nie tylko dla nas, ale także dla czworonogów. Dla nich spanie w łóżku z człowiekiem jest oznaką największej miłości, czują się wtedy jak członkowie rodziny. 

Warto więc przemyśleć, czy nie wpuścić psa do naszego łóżka. Może się okazać, że pozwoli nam to wstać z łóżka w lepszym humorze i lepiej funkcjonować przez cały dzień. Nie ma nic piękniejszego niż widok szczęśliwego psiego pyszczka. Jest to gwarancja na to, że obudzimy się z uśmiechem na ustach.

 

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się dlaczego warto spać ze swoim psem

Zobacz także:

1. Widok rozdzierający serce. Tak lata po śmierci wygląda grób Wodeckiego, zdjęcia wywołują ciarki
2. Impreza była zbyt dobra? Istnieją metody, dzięki którym rano będziesz czuł się doskonale
3. Zdjęcia wnętrza domu Beaty Kozidrak w sieci, Górniak może jej pozazdrościć. Niewyobrażalne luksusy, ostatnia fotka powala na kolana

 

źródło: kochamyzwierzaki

Następna strona