Pies Natalii zaczął nagle kopać w śniegu. Zamarła, kiedy zobaczyła, co wyciągnął spod śniegu

Pies
.
Wstecz

1 z 8

Dalej

Pies Natalii podczas spaceru nagle zaczął się dziwnie zachowywać, kobieta nie wiedziała, co się dzieje. Zaczął szaleńczo kopać w śniegu, a ona nie mogła go powstrzymać. Kiedy zobaczyła, co wykopał, dosłownie zamarła. Nie wiedziała, co zrobić, ten widok był straszny. Jej ukochany czworonóg okazał się prawdziwym bohaterem.

Pies ma bardzo rozwinięty zmysł węchu. Dzięki temu właśnie potrafi dokonać niesamowitych znalezisk. Kiedy wydaje ci się, że twój pupil kopie w ziemi zupełnie bez celu, to bardzo się mylisz. On po prostu coś poczuł. Może to być mysz, szczur, kret lub cokolwiek innego. W tym przypadku jednak odkrycie tego czworonoga było znacznie większe. Natalia nie spodziewała się, że na pozór zwykły spacer, na który chodzili razem każdego dnia, może się tak zakończyć.

Natalia Maznaya mieszka ze swoim wiernym berneńskim psem pasterskim Watsonem, w rosyjskim mieście Omsk. Kobieta kocha swojego czworonożnego przyjaciela najbardziej na świecie. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że tak duży psiak musi się wybiegać. Dlatego właśnie często, bez względu na to, jaka jest pogoda za oknem, wychodzi z nim na spacery. Deszcze, mrozy i burze nie stanowią dla nich żadnego problemu.

Ten spacer z pewnością zapadnie jej w pamięć na bardzo długo. Zupełnie nie spodziewała się, co spotka ją pewnego śnieżnego dnia, gdy będzie razem z Watsonem na dworze. W pewnym momencie pies zamarł w bezruchu i bardzo zainteresował się tym, co dzieje się nieopodal śmietnika. Po chwili szybko ruszył w to miejsce, a to, co znalazł, przyprawia o ciarki.

Kliknij Następna Strona, żeby dowiedzieć się więcej.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Był nekrofilem i seryjnym mordercą. Tłumy go uwielbiały
2. Krystyna Feldman zmarła 12 lat temu. Najlepsze cytaty "Babki z Kiepskich" nadal powalają, numer 7 bije wszystko na głowę
3. Wigilia w czasach PRL miała swoją magię. Ostatnie zdjęcie jest wyjątkowo wzruszające
4. Tylko najlepsi dostrzegą zaskakujące szczegóły. Większość nie ma szans
 

Następna strona