Wyciekły tajne filmy z laboratorium. Koszmarny ból, małpki w kajdanach i konające z cierpienia psy, zdjęcia są wstrząsające

Pies
YouTube/Cruelty Free International
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Małpka w kajdanach

Pies, kot czy króliczek - nie ma znaczenia jaki to gatunek, bo na każdym zwierzaku prowadzone są testy. Laboratoria, w których zwierzęta poddawane są niewyobrażalnym torturom, znajdują się na całym świecie. Problem wykorzystywania zwierząt jako żywe organizmy do testowania, nie pojawił się w chwili opublikowania tego nagrania. Tak od dawna przedstawia się los tych, którzy nie mogą zabrać głosu w swojej obronie.

Przedstawiciel organizacji, która walczy o lepsze prawa dla zwierząt, zatrudnił się w jednym z niemieckich laboratoriów. Praca w tak koszmarnym miejscu miała mu umożliwić wyniesienie nagrań przedstawiających prawdziwe oblicze testów na zwierzakach. I udało mu się, wideo pojawiło się na platformie YouTube i bije rekordy popularności. 

Na filmiku widać psy, koty i małpki, które są trzymane w klatkach, by przeprowadzać na nich różnego rodzaju testy. W przypadku tego miejsca chodzi o testowanie działania leków. Psy, które je otrzymywały, umierały powoli w męczarniach. 

- Zwierzęta czekały na jakikolwiek ludzki odruch. Najgorzej traktowano małpy. Wszystkie zwierzęta były zamknięte w malutkich klatkach. Zwierzętom wstrzykiwano, podawano w jedzeniu albo zmuszano je do wdychania niebezpiecznych substancji, żeby zmierzyć ich toksyczne działanie. Efekty były straszne i obejmowały wymioty, krwotoki wewnętrzne, niewydolność oddechową, gorączkę, utratę masy ciała, letarg, niewydolność wielonarządową, a w najgorszym wypadku śmierć. Nikt nie podawał zwierzętom żadnych środków przeciwbólowych - opowiedział o pracy w laboratorium przedstawiciel organizacji. 

Warto zaznaczyć, że zwierzęta od dawna traktowane są w taki sposób. Każdy lek, który wprowadzany jest na rynek europejski, musi przejść testy na zwierzętach. Wiele firm kosmetycznych, pomimo braku takich wymagań, jak w przypadku leków, nadal testuje swoje produkty na zwierzętach.

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć kolejne przerażające zdjęcie.

ZOBACZ TAKŻE:
1. Bywa, że kobiety są gorsze od mężczyzn. 24 zdjęcia z klubów nocnych, ostatnie jest naprawdę przerażające
2. Mama znalazła roczną córkę błąkającą się w nocy po domu. Zamontowała kamerę i jak zobaczyła, kto odwiedza ją w nocy i co robią, oniemiała
3. Ręka kobiety tygodniami była pokryta rybią łuską. Lekarze ją ściągnęli i ich oczom ukazał się oszałamiający widok
4. Panny młode, które totalnie przegięły z suknią ślubną. Oglądacie na własne ryzyko, 19 zdjęcia nie da się zapomnieć
 

Następna strona