Jamnik zapłodnił pittbula, ich szczeniaki wyglądają kosmicznie. Zdjęcia powalają

pies
.
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Ten niezwykły pies jest owocem niecodziennej krzyżówki skrajnie różnych ras

W wyniku niecodziennej krzyżówki różnych ras, na świat przyszedł niezwykły pies. Jego wygląd jest tak oryginalny, że większość internautów po zobaczeniu zdjęcia, uznało je za efekt Photoshopa. Trudno im się dziwić - nie co dzień widzi się mieszankę jamnika z pitbullem. Ten szczeniak zwraca na siebie uwagę wszystkich przechodniów.

Pies należy do zwierząt, które czasem płodzi potomstwo z przedstawicielami innych ras. Bardzo często efektem tego są wyjątkowe "mieszańce", które wyglądają tak, że trudno odwrócić od nich wzrok. Nie inaczej jest z Ramim - szczeniakiem, który urodził się w wyniku skrzyżowania jamnika i pitbulla. Pies odziedziczył charakterystyczne cechy swoich rodziców, przez co wyglądem nie przypomina żadnego z psów, które mogliście dotychczas zobaczyć.

Rami to pies, jakiego jeszcze nie widzieliście

Jak tylko opiekunowie schroniska zobaczyli Ramiego, od razu zauważyli, że to wyjątkowy pies. Budowa jego ciała jest tak oryginalna, że w głowie pojawia się tylko jedno pytanie - jak to możliwe? Nie jesteśmy pewni, jak mogło dojść do krzyżówki obu tak skrajnie różnych ras, ale widocznie ich przedstawiciele uznali, że z połączenia ich genów powstanie wspaniała istota. I mieli rację. Rami to piękny i uroczy pies, który podbija serca internautów.

Opiekunowie, w schronisku których przebywa ten szczególny pies, postanowili opowiedzieć jego historię i zrobić mu małą prezentację. Rami wciąż czeka na rodzinę, która przygarnie go do swojego domu i zapewni mu szczęśliwe życie. Prawdopodobnie już niedługo będzie mógł cieszyć się nowym towarzystwem, ponieważ po zobaczeniu jego ogłoszenia, do schroniska zgłosiły się dziesiątki chętnych. Niecodzienna uroda psa sprawiła, że Rami już wkrótce zostanie zaadoptowany.

Kliknij "Następna strona", żeby przekonać się, że Rami to pies wyjątkowy

Zobacz także:

  1. Ukrywał przed żoną romans, ale ona też miała tajemnicę. Jej słowa go zdruzgotały
  2. Znowu głośno o Katarzynie W. Kwestią czasu było, aż dojdzie do czegoś podobnego
  3. Śmierć zabrała mamę Michała Szpaka. Fani nie mają pojęcia, co uczynił po tragicznej informacji o jej odejściu przed kilku laty
  4. Widok grobu Anny Przybylskiej odbiera mowę. Niebywałe, jeden dzień w roku

źródło: TVN24

Następna strona