Pies błąkał się po ulicy, zwyrodnialcy obcięli mu uszy i nos. Zdjęcia tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Pies
. @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Pies został znaleziony w opłakanym stanie, błąkał się po ulicy, a jego widok przerażał przechodniów. Zwyrodnialcy dopuścili się mrożącego krew w żyłach czynu, obcinając mu uszy i nos. Aż trudno uwierzyć, że można zrobić coś równie potwornego. Teraz cały internet szuka jego oprawców, by ponieśli konsekwencję. Przedstawiamy wzruszającą historię tego czworonoga, zdjęcia tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Pies zdecydowanie nie miał lekkiego życia, jego oprawcy zapewnili mu prawdziwe piekło na ziemi, które odbiło się na jego zdrowiu zarówno fizycznym, jak i psychicznym. Okaleczonego rottweilera zobaczył na ulicy przechodzień, który natychmiast zareagował, zawiadomiając odpowiednie służby. Pies powoli wykrwawiał się w bocznej uliczce.

Kiedy na miejscu pojawiły się służby ratunkowe, od razu zabrali go do lecznicy. Jego stan jednak był bardzo ciężki i do końca zagadką pozostawało to, czy pies przeżyje. Stracił niewyobrażalne ilości krwi w wyniku okrutnego okaleczenia.

W momencie, w którym jego historia obiegła sieć, wśród internautów zawrzało. Robią dosłownie wszystko, by znaleźć osobę odpowiedzialną za krzywdę bezbronnego psiaka. Nie wiadomo jednak, czy była to jedna osoba czy więcej. Prawdopodobnie zostaną oni bezkarni, ponieważ nie udało się ustalić żadnych konkretnych informacji ani znaleźć świadków tego haniebnego czynu.

Na sam widok tych zdjęć do oczu cisnął się łzy. Niewyobrażalne jest to, ile wycierpiało takie niewinne zwierzę. Patrząc na jego pyszczek łamie się serce, jego oczy są bardzo smutne i od razu widać, że bardzo dużo przeżył. Razem z redakcją Pikio przedstawiamy historię tego czworonoga, sprawdź, jak potoczyły się jego losy. Zdjęcia tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Kliknij "Następna Strona" aby dowiedzieć się więcej.

ZOBACZ TAKŻE:
1. Na operacje plastyczne wydała 200 tysięcy złotych. Niesamowicie się oszpeciła, oglądacie na własną odpowiedzialność
2.Nessa jest najsłodszym psem, jakiego kiedykolwiek zobaczycie. Choć ma już 2 lata jest mniejsza od szczeniaka
3. Chciał wyglądać jak postać z kreskówki. Wygląd jego ramion przeraża, grozi mu amputacja
 

Następna strona