Znaleźli psa w kartonowym pudle. Kiedy przeczytali dołączony list, nie mogli powstrzymać łez

Pies
Facebook / apadrinaxollines
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Znaleźli psa w kartonowym pudle. Kiedy przeczytali dołączony list, nie mogli powstrzymać łez

Pies został znaleziony przez pracowników schroniska w dużym kartonie pod drzwiami placówki. Przy sobie zwierzę miało pluszową zabawkę i odręcznie napisany list. Kiedy przeczytali treść wiadomości, nie mogli powstrzymać wzruszenia. Schronisko opublikowało historię szczeniaka na swoim Facebooku, internauci są niezwykle poruszeni jego losem.

Pies to nie zabawka, każdy powinien zdawać sobie sprawę z tego, że zwierzęta czują i rozumieją to, co dzieje się wokół nich. Szczeniak, który został znaleziony przez pracowników schroniska Xollin, wiele przeszedł w swoim krótkim życiu. Został podrzucony do placówki w kartonowym pudle i zostawiony tuż przy wejściu do budynku. W kartonie znajdowała się jeszcze pluszowa zabawka oraz odręcznie napisany list. Kiedy wolontariusze odczytali treść pozostawionej wiadomości, nie mogli powstrzymać łez wzruszenia. 

Pracownicy schroniska postanowili podzielić się ze światem historią zwierzaka za pomocą swoich mediów społecznościowych. Na swoim Facebooku opublikowali post, w którym opisali całe zdarzenie. Internauci są niezwykle poruszeni tym, co spotkało czworonoga oraz treścią listu, który przy nim znaleziono. 

By poznać historię porzuconego zwierzaka, kliknij "Następna Strona"

Zobacz także:

  1. Nie da się go rozpoznać. W sieci pojawiło się niezwykłe zdjęcie Michała Wiśniewskiego, nikt wcześniej go nie widział
  2. Wdali się w romans, skończył się tragicznie. Gwiazdor zmarł na planie Świata według Kiepskich
  3. Codziennie podkłada sobie piłkę pod głowę. Efekt jest niewiarygodny, zmiana diametralna
  4. Miała zaledwie 16 lat. Starszy gwiazdor disco polo zrobił jej dziecko

Następna strona