Rodzice tylko na chwile zostawili dziecko samo z psami. Zamarli widząc co się stało

pies
facebook
Wstecz

1 z 10

Dalej

Pies z dzieckiem

Pies zostawiony przy dziecku może wzbudzać wielkie wątpliwości. Rodzice często boją się, że ich maleństwo padnie ofiarą pupila, który może zachowywać się agresywnie. Media kilkukrotnie donosiły o przypadkach zagryzienia małych dzieci przez zwierzęta. Jak się okazuje jednak, psiaki nie zawsze odbierają dzieci za agresorów.

Pies znany jest jako najlepszy przyjaciel człowieka. Mimo że czworonogi cieszą się tak dobrą opinią, to wielu rodziców boi się o to, że w momencie pojawienia się dziecka w domu pupil zacznie się zachować agresywnie i nie zaakceptuje nowego członka rodziny, albo wprost będzie próbował się go pozbyć. Wielokrotnie dochodziło już do sytuacji pogryzień dzieci, które czasem kończyły się tragedią. Niektórzy rodzice zdecydowali się na sfotografowanie swoich pociech zostawionych pod opieką psiaków, aby udowodnić, że psy mają w gruncie rzeczy dobre serce i potrafią być opiekuńcze.

Kilku rodziców postanowiło zrobić zdjęcia pokazujące, co dzieje się w momencie, kiedy ich pupil i dzieci znajdują się w jednym pomieszczeniu. Ta galeria pokazuje, jak dobrymi opiekunami do dzieci potrafią być pupile. Z pewnością dla wielu rodziców będzie to znak, że nie muszą obawiać się o bezpieczeństwo swojej pociechy. 

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć zdjęcia dzieci będących pod opieką swoich czworonożnych przyjaciół

 

Najlepsze newsy dnia: 

  1. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Oceny na świadectwie maturalnym Jana Pawła II ścinają z nóg. Po latach je pokazano/a>
  4. Niesamowite! Córka Kukulskiej wygląda jak mała Anna Jantar
  5. Jeśli ją masz dostaniesz fortunę! Chodzi o nietypową monetę pięciozłotową
Następna strona