Jeżeli Twój pies robi chociaż 3 z tych 9 rzeczy tzn. że naprawdę Cię kocha. 9/9 mają tylko prawdziwi szczęściarze

Pies
unsplash/Jamie Street
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Test na psie przywiązanie

Pies na różne sposoby może pokazywać człowiekowi, że darzy go wyjątkowym uczuciem. Czworonogi mogą być, tak samo jak ludzie, mniej lub bardziej wylewni w okazywaniu uczuć. Istnieje dziewięć oznak prawdziwego przywiązania psa do człowieka. Im więcej "punktów" uda Ci się odhaczyć na tej liście, tym bardziej mu na Tobie zależy. 

Pies potrafi okazywać uczucia na różne sposoby. Merdanie ogonem czy wesołe szczekanie na powitanie to tylko niektóre z nich. Wachlarz zachowań tych zwierzaków jest tak ogromny, że czasem sami właściciele mają problem z dostrzeżeniem wszystkich sygnałów od swoich pupili.To zestawienie najważniejszych psich zachowań zdecydowanie pomoże w odgadnięciu, jak bardzo futrzak kocha swojego opiekuna.

Test jest niezwykle prosty. Wystarczy sprawdzić dziewięć punktów i porównać je z zachowaniem psa. Jeżeli uda się zdobyć przynajmniej dwa punkty, to znak, że nie ma się czym martwić bo jest dobrze, ale warto popracować nad zbudowaniem głębszej relacji ze swoim czworonogiem. Możliwe, że osoby, które zdobędą mniej punktów, mogą mieć psy dopiero od niedawna, a wtedy sprawa nie jest przegrana i nie trzeba od razu dzwonić by umawiać się na spotkanie z behawiorystą.

Jeśli komuś udało się zdobyć całe 9 punktów to należą się gratulacje. W tym przypadku szczęściarzami są nie tylko opiekunowie, ale także psy. Wystarczą jednak tylko 3 punkty, by mówić o ogromnym uczuciu zwierzaka do właściciela, jednak może być jeszcze lepiej. Warto wtedy zastanowić się nad spędzaniem z czworonogiem większej ilości czasu czy wymyśleniu nowych zabaw.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus stanie się 400 plus. Zmiany nie da się uniknąć
  2. Przyjaciółka Anny Jantar po latach wyznała straszliwą prawdę. Tego nie wiedział nikt, polały się łzy
  3. Małgosia znalazła na swojej wycieraczce prezerwatywę. Tuż obok leżał liścik, jak go przeczytała, chciało jej się płakać
  4. Urodziła bliźniaki, a lekarze na ich widok zamilkli. Dopiero jak na nie spojrzała, zrozumiała dlaczego
  5. Mąż pozwalał braciom i kuzynom wykorzystywać cieleśnie swoją żonę. Ale to nie było najgorsze, co jej zrobił

źródło: kochamyzwierzaki

Kliknij "Następna strona" by dowiedzieć się jakie są oznaki psiej miłości.

Następna strona