Najdroższy pies na świecie. Kosztuje tyle, że za jego cenę można kupić willę z basenem

Pies najdroższy na świecie
youtube/Animale
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Najdroższy pies na świecie

Rasowy pies z rodowodem potrafi kosztować od kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy. Wszystko zależy nie tylko od hodowcy, ale przede wszystkim od samej rasy. Przeglądając internet, można bez problemu odnaleźć ceny dla każdego psiaka i choć widniejące liczby potrafią być naprawdę skrajne, takiej z pewnością jeszcze nie widzieliście. 

Pies widniejący na powyższym zdjęciu to mastif tybetański, którego rasa, jak donosi wiele źródeł, jest na wyginięciu, bowiem tych czworonogów zostało ponoć na świecie zaledwie kilkadziesiąt. Jest to jeden z czynników, który ma ogromny wpływ na jego zatrważającą cenę.

Kolejne to oczywiście płeć, wiek, a nawet kraj, z którego psiak mógłby zostać sprowadzony. Zatem zainteresowani przygarnięciem pod swój dach mastifa tybetańskiego muszą już na wstępie liczyć się z wieloma, niekiedy niełatwymi do przejścia formalnościami. Najwięksi hodowcy, a tym samym miłośnicy psów, prześcigają o to, komu uda się zakupić jednego z tych niebywałych osobników. Niektórzy jednak poddają się, gdy tylko w ich uszach zacznie rozbrzmiewać cena za jednego czworonoga. Jeżeli jesteś ciekaw, ile kosztuje najdroższy pies na świecie koniecznie zajrzyj dalej. 

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się więcej o mastifie tybetańskim. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Odkąd zaszła w ciążę, każdego roku robiła zdjęcie z synem. Widok ostatniego przyprawia o szybsze bicie serca
  2. Dagmara Kaźmierska to prawdziwa królowa życia. Zdjęcia wyjawiają całą prawdę, pozazdrościć mogą jej nawet największe gwiazdy
  3. Posmarowała twarz produktem, który znajduje się w każdej kuchni. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania   

Następna strona