Psy, które wyglądają naprawdę przerażająco. Los ich nie oszczędził, ale są kochane

Pies
.
Wstecz

1 z 9

Dalej

Pies nie zawsze wygląda słodko i uroczo. Bywa, że niektóre z nich rodzą się z deformacją czaszki bądź kończyn. Bywają również przypadki, kiedy ich wygląd ulega zmianie przez różne straszne wypadki. Czworonogi, które przedstawimy wam w tej galerii, nie zawsze wiodły kolorowe życie u boku swoich opiekunów. Los ich zdecydowanie nie oszczędzał, nie zmienia to jednak faktu, że są niesamowicie kochane.

Pies jest jednym z najczęściej wybieranych zwierząt domowych. Mimo że znajdą się osoby, które toczą odwieczny spór o to, czy kot, czy pies jest lepszy, to i tak większość ludzi decyduje się na posiadanie szczekającego przyjaciela.

Te czworonogi są niesamowicie lojalne i oddane swojemu właścicielowi, mogą zapewnić towarzystwo na długie lata, jeśli tylko będzie się o nie dbało w odpowiedni sposób. Niektórzy ludzie nie doceniają jednak takiego skarbu, jakim jest wierny pies, które całe swoje uczucia skupia wyłącznie na człowieku.

Niektóre z nich rodzą się z różnymi wadami, które sprawiają, że wyglądają trochę inaczej niż reszta. Według wielu jest to odpowiedni powód, żeby takiego psiaka porzucić ze względu na to, że doskwiera mu jakaś okropna choroba. Warto pamiętać, że zwierzaki są zdane wyłącznie na nas, dlatego wystawienie ich na pastwę losu jest bardzo nieodpowiedzialną rzeczą. Należy liczyć się z tym, że posiadanie psa to ogromny obowiązek. Przedstawiamy 7 niezwykłych psów, które wyglądają naprawdę przerażająco. Los zdecydowanie ich nie oszczędził.

Kliknij Następna Strona, żeby je zobaczyć.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Nie tylko "żywy Ken". Ci mężczyźni wyglądają, jakby byli z plastiku, licznik ich operacji plastycznych przebił każdą skalę
2. Polacy nie mają pojęcia, po co jest dziura w zatyczce od długopisu. Prawdziwy powód może uratować Ci życie 
3. Najmłodsze dziecko na świecie, które jest na diecie. Waga jej synka przyprawia o ciarki
4. Tamten klimat już nigdy nie wróci. 15 zdjęć ze świąt Bożego Narodzenia w czasach PRL, od których zakręci się łezka w oku
 

Następna strona