Bezdomny pies ma rozbrajający uśmiech. Zdjęcia psiaka powalają na kolana

Ten pies wygląda niezwykle.
Facebook Humane Society of Northwest Louisiana
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Pies zaskakuje swoim uśmiechem.

Pies to jedno z tych zwierząt, które są uwielbiane przez ludzi na całym świecie. Niestety czasami dzieje się tak, że czworonogi te z dnia na dzień stają się bezdomne. Powody mogą być najróżniejsze. Bardzo często bywają po prostu porzucane. Jest to bez wątpienia okrutne potraktowanie stworzeń, które potrzebują bliskości stada, tworzonego razem z ludźmi. Jednak czasami psy trafiają do schronisk z innych powodów.

Bezdomny pies, który posiada wyjątkowy uśmiech, został uratowany z pseudohodowli. Udało się to dzięki organizacji działającej na rzecz zwierząt Human Society of Northwest Louisiana. Wolontariuszka po uratowaniu czworonoga i jego rodzeństwa udała się z psią gromadką do weterynarza. Okazało się, że zwierzaki są chore. Diagnozą okazała się parwowiroza, określana mianem psiego tyfusu. Pies po ciężkim leczeniu przypadłości trafił do schroniska. Tam odkryto jego niezwykły urok. Pracownicy postanowili nagrać go i umieścić w internecie. Na odzew nie trzeba było długo czekać. Uśmiech psa zrobił furorę. 

Kliknij przycisk "Następna strona", aby zobaczyć tego uroczego psa.

Zobacz także:

  1. Znalazł psa na wysypisku śmieci, jego stan był krytyczny. Lekarza zdruzgotał jego widok, zdjęcia tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  2. Osoby wyzdrowiałe z koronawirusa zdradziły całą prawdę. 13. objawów, które trzeba zapamiętać
  3. Jamnik bardzo nudził się na spacerach. Znalazł genialną zabawę, zdjęcia rozkładają na łopatki
  4. Mocny komentarz Wiśniewskiego na temat sytuacji w Polsce. Fani nie spodziewali się takich słów

Źródło: Wamiz

Następna strona