Jamnik bardzo nudził się na spacerach. Znalazł genialną zabawę, zdjęcia rozkładają na łopatki

Pies
Instagram.com boscoandhisbigstick
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Jamnik bardzo nudził się na spacerach. Znalazł genialną zabawę, zdjęcia rozkładają na łopatki

Pies zachwycił internautów swoją pomysłowością. Niewielki jamnik nudził się na zwykłych spacerach, więc znalazł sobie nietypową zabawę. Jego właściciele dokumentują życie pupila w sieci, dzięki czemu czworonóg zdobył rzesze wiernych fanów. Na widok jego hobby nie sposób powstrzymać uśmiechu.

Pies robi furorę w sieci, internauci są zachwyceni jego zachowaniem. Bosco jest jamnikiem, który na co dzień mieszka ze swoją 22-letnią właścicielką w Londynie. Kobieta wspomina, że już w wieku 7 miesięcy odkrył swoją wielką pasję, którą do dzisiaj celebruje na każdym spacerze.

Okazuje się, że niepozorny jamnik jest wielbicielem wielkich patyków. Zwierzak z radością targa ogromne konary i zawsze znajduje największe gałęzie w okolicy. Jego zachowanie wywołuje wiele uśmiechu na twarzach mijających go osób oraz od niedawna internautów. Właścicielka Bosco prowadzi bowiem jego konto na Instagramie, które przyciągnęło już sporą rzeszę fanów. Są zachwyceni zabawnym zachowaniem jamnika.

- Niektórzy piszą, że mieli ciężki dzień, ale widok Bosko, jego radości i śmiesznych wybryków sprawia, że czują się lepiej - wyznała właścicielka Bosco.

By zobaczyć zabawne hobby jamnika, kliknij "Następna Strona"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta przez rok nie piła wody. Efekt jest powalający
  2. Wrzuciła kulkę z folii aluminiowej do pralki. Efekt sprawił, że zaniemówiła
  3. Nieoficjalnie: w Polsce może zostać wprowadzony stan epidemii. Wiemy, co konkretnie oznacza dla Polaków

Następna strona